Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel powinien się zainteresować, czy czasami jakiegoś rekordu nie pobił ;D

Nie chcę nikogo oskarżać, ale taka ilość kół to imo w dużej części sprawka wynalazcy szybkozamykaczy.

Swoją drogą, gdyby było bliżej, to w sumie zapasowym kołem bym nie pogardził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest lekko licząc 250-300 kół. Nawet jakby to kupić za 1000 zł i sprzedawać pojedynczo, to można zyskać co najmniej 4-5 razy tyle.

 

Ja bym nawet kupił tylko musiałbym przy okazji garaż wynająć żeby to tam trzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolls to sie chowa przy każdym innym siodle , imo najgorsze siodlo na jakim smigalem ofc z dzieł wielkich siodłowych twórców.

Beret smiga w pampersie to daje rade , ja nie , moja nic nie wyszło jest kompatybilna turbo/concor

 

kupiłem rolls z ciekawości jako ze było zachwalane jako wygodna kanapa ale jazda na nim to byl czysty masochizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keames ... widzę że lubisz ruzne szpeje z campy...

 

a ja przepościłem okazję do kupienia roweru pinarello calutkiego na campie record z ok. 1980roku.

najwyższy wtedy model ramy pinarello, masakra i to za śmieszne pieniądze :(

 

na takiej kampie była

 

http://allegro.pl/item1090811970_1090811970.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostroznie z wypowiedziami

łatwo kogos oskarzyc ale za tego typu oszczrstwa i to na publicznym forum moge oskarzyc o znieslawienie !!

 

montel-GT jest takim upierdliwym panem ,ktory zawsze w ostatniej sekundzie podkupywał mi rodzynki z campy na allegro.

Sam jestes upierdliwy

 

 

 

Oczywiscie pojedyncze sztuki tez mozna kupic czy tam komplety pisac na majla co interesuje bo aukcja oczywiscie zostanie zakonczona przed czasem

nie oddam przeciez tylu kolek za 1000pln bo sam za nie wiele wiecej zaplacilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahaha

to się chłopakom buzie pozamykały

 

panie montel proszę uważać na to co pan pisze bo kończenie aukcji jest niezgodne z regulaminem allegro

 

 

http://allegro.pl/item1196655613_mielec_ostre_kolo_singiel_speed_torowa.html

 

ciekawe za ile pójdzie, poza tym piękne haki...;)

jak to sa piekne haki to chcę zobaczyć twoją dziewczynę kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem rolls z ciekawości jako ze było zachwalane jako wygodna kanapa ale jazda na nim to byl czysty masochizm...

Tysiące razy padało stwierdzenie że tyłek tyłkowi nie równy i jest to najmądrzejsze co można powiedzieć w temacie siodeł. Sam mam stare Rollsy (żadna tam z niego kanapa, twarde jak skała jest) w 3 rowerach i nie znam wygodniejszego siodła. Miałem i Flite i Laser i Turbo (to dopiero była kanapa) i osławionego Brooksa Professional. Rollsa nie zamienię na nic (no chyba że upoluję wersję Titanium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahaha

to się chłopakom buzie pozamykały

 

panie montel proszę uważać na to co pan pisze bo kończenie aukcji jest niezgodne z regulaminem allegro

 

 

 

jak to sa piekne haki to chcę zobaczyć twoją dziewczynę kolego

Wiem kolego i wiedzialem tez ze znajdzie sie ktos kto mi to napisze :)

dlatego nie napisalem tego na allegro

a przeciez nikt ni epowiedzial ze ja i ten z allegro montel-gt to ten sam gosc ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahaha

to się chłopakom buzie pozamykały

 

panie montel proszę uważać na to co pan pisze bo kończenie aukcji jest niezgodne z regulaminem allegro

 

 

 

jak to sa piekne haki to chcę zobaczyć twoją dziewczynę kolego

 

http://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm

poza tym druga część uwagi to wg mnie czyste buractwo, dlatego nie skontruje

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...