Skocz do zawartości

[centrowanie koła] tani serwis


slawex17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jaki jest poziom usług w sklepie goSport w Galerii Malta, ale tam za centrowanie koła chłopaki wołają 20zł. Jak dla mnie najtańsza usługa w Poznaniu. Podkreślam jednak, że trzeba by zobaczyć na własnym kole czy robią to dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w cykloturze reż biorą 2 dychy, a jak się ładnie uśmiechniesz, to nawet od ręki. Pamiętaj, że jak miałeś wyplatane kółko w jakimś serwisie to możesz ich namówić na centrowanie ponowne, bo zazwyczaj nyple puszczają i trza trochę kółko podciągnąć. W cykloturze robią to 2 razy za friko, ale oni niestety za dobrze kół nie robią, więc po prostu trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj gdzie koła nie oddasz to i tak będzie trzeba je oddać drugi czy trzeci raz. Wszystko robione jest na szybko i na odp. Najlepiej jest się samemu nauczyć składana i centrowania koła. Wyjątkiem może być pan Faryniarz na Poznańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podłączam się do pytania o serwis. Kupiłam rower przez Internet (tzn nowy, ze sklepu rowerowego, zostanie dostarczony przez kuriera) więc podejrzewam że będzie on wymagał troszkę pracy zanim będzie można nim wyjechać. I tu moje pytanie czy: taki zabieg można wykonać samemu czy należy zgłosić się do serwisu? oraz jaka jest cena takiej usługi i czy wykonywana jest ona "od ręki" czy trzeba poczekać?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...