Skocz do zawartości

[wro-kobiety] szukam koleżanki na rower


wheelwell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam skończone 30 lat, jeżdżę rekreacyjnie/turystycznie mtb. Szukam koleżanki/koleżanek w podobnym wieku, chętnych na rowerowanie w mieście a przede wszystkim w okolicach (Sudety, Karkonosze). Nie boję się wysiłku, przewyższeń ani odległości. 

 

Mam nadzieję, że jakaś kobieta jeżdżąca mtb czytuje to forum i się odezwie :-)

 

Pozdrawiam!

 

wheelwell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam skończone 30 lat, jeżdżę rekreacyjnie/turystycznie mtb. Szukam koleżanki/koleżanek w podobnym wieku, chętnych na rowerowanie w mieście a przede wszystkim w okolicach (Sudety, Karkonosze). Nie boję się wysiłku, przewyższeń ani odległości.

 

Mam nadzieję, że jakaś kobieta jeżdżąca mtb czytuje to forum i się odezwie :-)

 

Pozdrawiam!

 

wheelwell

Witam, a dlaczego Bierzesz pod uwagę tylko kobiety? Z kolegami się nie da pośmigać;) pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Zajrzyj tu http://www.forumrowerowe.org/topic/10176-wycieczki-wroclaw-zglos-sie/page__st__1780__gopid__716220entry716220, tzn widze ze juz zagladalas, ale zobacz trase z soboty (dzis zamiescilem link do sladu). Jechalo 6 osob w tym jedna kobieta. Ja tam sobie chwale wycieczke.

Skoro jak piszesz wysilku sie nie boisz to nie ma sie co zastanawiac. W grupie razniej.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...