Skocz do zawartości

[Przeróbka] przedniej lampki Cateye HL-EL200


.PaVLo.

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo jeżdżę po zmroku (z pracy i do) i doszedłem do wniosku, że moja przednia lampka Cateye HL-EL200 (leciwy model) daje za słabe światło. Czy ktoś spotkał się z jakimiś przeróbkami tej lampki aby dawała mocniejsze światło ?. W lampce używam czterech akumulatorków Sanyo Eneloop 2000mAh (akumulatorki naładowane na 100%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje są 2 :

- kupujesz dobre ledy 5mm Nicha GS-K1 => http://www.led-tech.de/en/Light-Emitting-Diodes/5mm-LEDs/Ultrabright-LED-LT-1206_1_4.html

APEX%20Nichia%20GS.jpg

 

- wypatroszyć wszystko poza kloszem i zamontować na radiatorze (który trzeba sobie wyrzeźbić oczywiście) Cree XP-G R5 + kolimator LXP-D z jakimś sterownikiem na 350mA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pytanie do mnie to nie. Co do zakupu diód, to sprawdziłem całe koszty i przy 10szt wyszło mi 20Euro co trochę mija się z celem, chyba, że ktoś zamawiałby większą ilość. Kolejna sprawa to nie doszukałem się informacji z jakich banków przyjmują przelewy i ile one kosztują oraz czy wysyłają za pobraniem i jakie są tego koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandacz, testowałem, ale to co sprzedają na allegro czasami jest gorsze od tych starych 5 letnich ledów Nicha z lampek CatEye - na 4 zakupy po kilka sztuk tylko raz trafiłem na lepsze :P

 

.PaVLo. , płacisz PayPalem albo kartą - przesyłka kosztuje 6 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...