Skocz do zawartości

[rower] Giant OCR z allegro


maciekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie. Do jakiej kwoty opłaca się licytować taki rower http://www.allegro.pl/item1032601675_giant_ocr_shimano_sora_nowy_okazja.html? Nawet nie chodzi mi konkretnie o ten. Przeglądam allegro pod tym kątem już od jakichś kilku tygodni. Takich Giantów OCR jest stosunkowo dużo, tzn zawsze przynajmniej dwa lub trzy są do licytacji. Tak obserwuję że większość z nich kończy się na cenie 600-850 zł i cena minimalna nie zostaje osiągnięta (np TUTAJ). Dlaczego Giant na shi SORA nie wyciąga 800zł? To jakiś nieciekawy model czy co? Pytam się bo ta aukcja z pierwszego linku nie ma ceny minimalnej więc może uda się coś tam ugrać, mam już uzbierane jakieś 700zł, jeszcze dzisiaj urodziny więc wydaje mi się że zanim aukcja się skończy nazbieram ponad 900zł. Można coś lepszego za taką kasę wyciągnąć? (tzn wiem że można bo ktoś pisał że za 500 zł kupił rower na tiagrze ale zamiast przeglądać allegro przez kolejny miesiąc, wolałbym coś pojeździć już :) )

 

pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...