Skocz do zawartości

[koła Shimano-WH M775 Xt UST uszczelniacz]Uszczelnianie płynem No Tubles


uczaj20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadam koła Shimano-WH M775 Xt (bezdętkowe ust) kupiłem niedawno opony dostosowane do ust czyli nie zawierają dodatkowej gumy uszczelniającej a więc co za tym idzie kupiłem płyn uszczelniający No Tubless.W kołach mam wentyl UST znaczy już był w zestawie w kołami Shimano-WH M775 Xt.Jak mam za aplikować ten płyn do koła ,czy mam zdjąć trochę opony z rantu obręczy i wlać czy mogę poprzez strzykawkę wlać bezpośrednio przez wentyl, dodam iż wentyl odkręca się od środka lecz nie do końca.Po wlaniu płynu mogę napompować koła zwykłą pompką ?.Proszę o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczaj20, weź koło do ręki, posmaruj ran obręczy płynem, załóż oponę na większą cześć obręczy - przez pozostawiony otwór nalej odpowiednią ilość płynu załóż oponę do końca - pompuj aż oponka nie wskoczy na miejsce, zakręć kołem kilka razy a najlepiej idź pojeździć.

 

Ze zwykłą - tzn taką mini ręczną ? - to może być problem, ale da rade :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...