Skocz do zawartości

[amortyzator-konserwacja] Czyszczenie uszczelek i goleni


Rekomendowane odpowiedzi

Stary,dozowanie w stylu -moze 2-4 krople /przeliczjac to w takich jednostkach z aerozolu/,to nie jest topienie.Akurat dozowanie roznych smarow ,olejow znam doskonale bo zajmuje sie tym zawodowo skladajac silowniku hydrauliczne,pneumatyczne i w cholere innych rzeczy.Dla mnie jak pisalem jest to bardziej iluzoryczne dzialanie niz temat jaki olej....Popytaj Tobo,jego zdaniem tez to jest takie...

Dla przykladu.Kupilem revelke i z ciekawosci jak zwykle rozebralem,nasmarowalem kurzowe i git.3-5 krotkich wyjazdow kolo domu po gorkach,moze doslownie z 4 razy uzylem deo,wyjechalismy na Slowacje gdzie scielo mi segera w srodku i po wyjezdzie rozbieram amorka a tam na kurzowych jakies resztki maselka...Na razie od pewnego czasu nie daje i nie widze jakiejkolwiek roznicy w czulosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shotgun ja z kolei nie składam amora ze smarem na uszczelkach kurzowych tylko na brunoxa i nie mam żadnych problemów. Lubie brunoxa deo i widzę pozytywne skutki jego stosowania, ale z opinią jest jak z tyłkiem - każdy ma właną :) Nie zdarzyło mi się żeby mieć masło pod kurzowymi. Jak ścieło Ci segera - masz jakieś foto? Wypadł z lagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...