Skocz do zawartości

[do ok 1700zł] mtb


pgaska1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuje pomocy, ponieważ chciałbym kupić rower, koszt to około 1700 złoty. Na razie zastanawiałem się nad Go Sportem Scrapperem AR2 za 1700 złoty, albo Kellysem Quartzem za 1450. Może macie jakieś inne propozycje w tej cenie? Na rowerze jeżdżę tak 60% po asfalcie, drogach rowerowych, a resztę po lesie i drogach utwardzonych. Czasami wypady w góry. Atutem byłaby wytrzymała rama, poniważ jestem raczej osobą cięższą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Go sporta sobie daruj, bo to taki supermarketowy rower. Kellys Quartz to porządny rower, ale ramy dają tak do 90 kg w gwarancji. Jeżeli chcesz wytrzymałą ramę, to kup Meridę Matts. Ramy dają do 120 kg. Konkrteny model to: Merdida TFS XC 100

 

 

Dlaczego uważasz że ten rower z Go Sport jest "supermarketowy" ? to że może mało znana firma nie znaczy że trzeba ją od razu przekreślać, uważam że test to najlepszy rower pod względem osprzętu w tej cenie i nic podobnego nikt nie kupi za tą cenę. Jedyna niewiadowa to rama która tak naprawdę nie wiadomo jak się sprawuje, ale po 1-sze jest gwarancja na rower a po 2-gie uszkodzenia ramy przy "normalnej" jeździe są tak rzadkie jak....no własnie :)))Uważam że to bardzo dobry a własciwie najlepszy rower w tym momencie na rynku w stosunku cena/jakość i mam nadzieje że już za tydzień będe jego szczęśliwym posiadaczem. PS chyba że ktoś mnie oświeci i poda inną kuszącą propozycję innego roweru, ale wątpię...bo sam już spędziłem wiele godzin na analizowaniu i przeglądaniu ofert. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popatrz na Kross Level A4 2009 czy właśnie nie ma lepszego osprzetu http://www.mudserwis.com/kross-level-a4-2009-p-58.html - do utargowania na 1800zł a możliwe że nawet niżej :)

 

P.S. Te hamulce w Go Sport Scrapperem AR2 niektóre egzemplarze cierpiały na wadę, ponieważ sie zacisk pocił i brudził tarcze oraz klocki, owszem na gwarancji były wymieniane, ale jednak czas oczekiwania na sprawną sztukę też trzeba liczyć.

Z tych podanych na początku to brałbym Kellys`a, albo właśnie rozpatzyłbym tego Kross`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popatrz na Kross Level A4 2009 czy właśnie nie ma lepszego osprzetu http://www.mudserwis.com/kross-level-a4-2009-p-58.html - do utargowania na 1800zł a możliwe że nawet niżej :)

 

P.S. Te hamulce w Go Sport Scrapperem AR2 niektóre egzemplarze cierpiały na wadę, ponieważ sie zacisk pocił i brudził tarcze oraz klocki, owszem na gwarancji były wymieniane, ale jednak czas oczekiwania na sprawną sztukę też trzeba liczyć.

Z tych podanych na początku to brałbym Kellys`a, albo właśnie rozpatzyłbym tego Kross`a.

 

 

:))))) jeszcze miesiąc,dwa temu polowałem na ten model niestety bezskutecznie (21' ) , natomiast co do serwisu mud - dziękuję bo różne opinie już czytałem m.in takie iż ludzie zamawiali właśnie ten model 2009 a dostawali 2010, później się tłumaczyli że już nie ma takowych na stanie a skoro wtedy nie było to dziwię się że teraz są....może wyprodukowali heh. ale tak poważnie to rower fajny choć słyszałem że ramy w krosach nie są zbyt wytrzymałe, no ale testów nie widziałem więc to przemilczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...