Skocz do zawartości

[rower] Pomoc w zakupie


Vitek007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i trochę się nie orientuje w rowerach. Czy mógłby ktoś pomóc w wyborze roweru do 1500-1600 zł. Zacznijmy od początku a więc chciałbym aby rower wytrzymał kilka lat (wiadomo). Ogólnie będę jeździł po mieście jednak od czasu do czasu zdarzają się trasy terenowe. Mam 183cm wzrostu . . Nie wiem co mam jeszcze napisać ale jak coś mogę odpowiedzieć na pytania.Trochę oglądałem na allegro i spodobały mi się rowery meridy. Ogólnie to wolałbym kupić w sklepie w Bydgoszczy tylko nie orientuje się gdzie bo w niektórych mają dobite ceny. Proszę o wasze propozycje i najlepiej jakby ktoś podał nazwę sklepy w którym kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do tematu, zeby nie zasmiecac forum ;)

 

Poszukuje roweru do 1 tys. PLN dla faceta 192 cm, 105 kg ( waga spada i na pewno bedzie mniejsza na lato:) jak rowniez i rower damski ale tak ok do 500-600 zl ( jazda rekreacyjna) Rower ma sluzyc zarowno do jazdy po miescie, jak rowniez lesie i tym podobnych drogach. Niestety nie znam sie na sprzecie, wiec licze na Wasza pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...