Skocz do zawartości

[wymiary] Torba kurierska Timebomb


szczypek45

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Posiada ktoś może torbę kurierską Timebomb?

 

Nie mam 5 stówek na zbyciu, ale za to trochę skila w szyciu (nie, nie piszę tekstów hip-hopowych :)) i z chęcią zdobyłbym jej wymiary i jakieś dokładniejsze zdjęcia.

 

Jeśli natomiast ktoś mieszka w okolicach Krakowa lub Rzeszowa to z chęcią ubiłbym się na osobiste oględziny.

 

Będę zobowiązany za wszelką pomoc :woot:

 

Pzdr i dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 3-4 miesięcy. Model Krakau.

 

Jak na moje wymagania spisuje się bez zastrzeżeń. Pasy są wytrzymałe i solidnie przyszyte. Rzepy i paski kompresyjne jak najbardziej ok. Klamry też niczego sobie, choć podobno paru osobom udało się je zniszczyć (Timebomb wymienia za darmo). Pomysłowa kieszeń wewnętrzna (składająca się z 2 otwartych i jednej na suwak) wczepiana na rzep. Dobry patent z rzepem na klapie np. odblaskowym. Wg kolegi podobno brakuje 3ego paska, który zapomniałem jak się nazywa :icon_wink:

 

Teraz nie mam możliwości, ale zapamiętam ten temat i jak będę mógł, to postaram się wrzucić jakieś zdjęcia. A w Krk będę najwcześniej 1-2 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timebombkrakau.jpg

 

Sory za jakość, ale na co dzień robię analogiem, więc mam kiepską cyfrę. Poza tym już ciemno :) Idąc od góry od lewej:

 

1. Torba jak torba. Ten pasek z napisem jest na rzep. Napis, którego treść nie jest istotna, wykonałem markerem skradzionym z pracy.

2. Pasek jest odblaskowy, co widać na załączonym obrazku nr 2.

3. Komplet pasów. Oczka do zaciągania czy jak to się tam zwie są metalowe. System jest tak zrobiony, że można przepiąć wszystko na drugie ramię. Ten pasek naramienny mógłby być bardziej komfortowy, ale mi to nie przeszkadza.

4. Zbliżenie klamry głównej + klamra odpowiedzialna za przypięcie paska dolnego, przebiegającego pod jedną z rąk. Tu jest mały minus, bo jak odepniesz klamrę główną, to klamra boczna może spaść z paska na ziemię.

5. Na klapie od wewnątrz widoczny gruby rzep na całej długości (dodatkowo oczywiście zapięcie na 2 małe klamerki). Klapa na tyle szeroka, że po zamknięciu fajnie zachodzi na rogach - także nic nie wypadnie i raczej nie powinno napadać. Widać też kawałek bocznego paska kompresyjnego. Są dwa, grubość ok.3 cm.

6. Torba - rzut po otwarciu + kawałek mojej stopy. Ten materiał w środku niestety się łamie, ale taki już jego urok.

7. Torba wewnątrz. Na materiale wewnętrzym widać szwy pasków. Szycia są porządne. Tu warto napisać, że torba to tak jakby jeden wielki kawałek materiału zmyślnie wycięty i pozszywany. Jakby wszystko rozpruć to utworzy krzyż?

8. Widoczna kieszeń wewnętrzna wpinana na 3 rzepy - jest to taka całość składająca się z jednej dużej kieszeni na suwak i dwóch mniejszych, otwartych.

 

Podsumowując jest parę małych minusów, ale z torby jestem zadowolony. Dużo się mieści. Wygląda na trwałą.

 

Możesz wybierać kolory nici, wyszywanki na klapie i inne wodotryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...