Skocz do zawartości

[jaki rocznik] KTM Ultra Fire


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

A można wiedzieć skąd to nabyłeś rower bez żadnego dokumentu ..... ? A potem się czytuje wątki typu "skradziony"... Albo ktoś Ciebie zaaatakuje, że to Ty ukradłeś jego rower bo znajdzie się właściciel z dokumentami, a bez roweru ... ;)

 

Rafi nie rozumiem czemu miałby pisać do kony skoro chodzi o KTM'a :)

 

Jarek spisz numer seryjny ramy i napisz do nich ktm@ktm-bikes.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower nabyłem w sklepie z uzywanym sprzetem w Austri , mam na niego fakture na 100% nie jest kradziny tylko sprzedajacy zapodzial gdzies papiery przynajmniej tak sie tłumaczyli w sklepie. Z tego co sie dowiedzialem to rower jest z 2009 roku poznalem po tym ze przezutke przod i tyl mam w DEORE a przed 2009 na przodzie byly Alivio . Rower jest w bialym kolorze . W 2009 wychodzily w bialym lub w czerwonym w 2010 sa czarne i czerwone.Pozdrawiam

 

 

Dokładnie mój to ten z 2009 :P Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz fakturę to masz jakiś dokument na niego ;)

 

 

Tak faktura to dowód zakupu czyli transakcja legalna :( Rowerek spoko od wczoraj zacząłem jazdę po paru latach przerwy przejechałem jakieś 50km i dzisiaj nie czuję d..y zakwasy straszne, ale od jutra zaczynam szaleństwo :) fajnie znów poczuć wiatr we włosach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...