Skocz do zawartości

[korba] nowe blaty do xt czy używana race face z allegro?


lukekot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po baardzo długiej przerwie:)

 

Właśnie przyszedł ten straszny moment kiedy wyjazd do pracy pod niewielką górkę skończył się wiązanką przekleństw i prowadzeniem roweru.

Niestety, napęd odmówił posłuszeństwa - przeskakuje i raczej wszystko jest już do wymiany.

Co do kasety i łańcucha to nie mam wątpliwości (jakis connex w granicach 70zł + sram 11-28 na 8 biegów).

Mój dylemat dotyczy natomiast korby - obecnie mam deore xt i mieszane uczucia - kupiona w poprzednim sezonie, "przeżyła" 2 łańcuchy i 2 kasety, ma już spory luz itd.

I teraz nie wiem co lepiej dokupić do tego xt blaty (duży i średni) - cena trochę przeraża, do tego dojdzie jeszcze wymiana pakietu w najbliższym czasie, czy lepiej zainwestować te 400zł w taką używkę z Allego - http://allegro.pl/item999278530_korba_race_face_deus_xc.html - moje pytanie dotyczy głównie tego czy ten Race Face da radę z nowym łańcuchem i kasetą.

 

Traktuję tego RF jako alternatywę - słyszałem dobre opinie o ich korbach w każdym razie że są "lepsze od shimano";) i może jest to dobra okazja żeby zmienić firmę?:

 

Proszę pomóżcie

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...