Skocz do zawartości

[1200zł] Wybór roweru cross lub górski.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do tej pory zawsze jeździłem na rowerze górskim. Było to trochę nieświadome, ale nie narzekałem. Moje wycieczki zwykle zaczynają się na asfaltowych ulicach, którymi dojeżdzam (ok. 8km) do pobliskich jeziorek, wokół których są ścieżki z ubitego piasku, miejscami mniej ubitego <_< Czasami szaleję również po samym asfalcie (jakieś parki itp.).

W takim razie jaki polecacie mi rodzaj roweru? Crossowy czy górski?

W zależności od odpowiedzi, proszę o podanie najbardziej opłacalnych rowerów w okolicach +-1200zł, takich aby mi długo posłużyły i nie popsuły się zbyt szybko (czyli jakaś dobra firma). Nie mam jakiś specjalnych wymagań, roweru używam do rekreacyjnych wypraw ok. 40 km, więc jakiegoś super truper sprzętu raczej nie zdążę docenić :).

Czekam na propozycje, z góry mówie, że raczej czuje uprzedzenie do rowerów marki Kross (lecz nie jest to niczym uzasadnione).

Pozdrawiam, liczę na propozycje, z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu ? Jeśli jeździsz po piasku, to ja bym wybrał jednak górskiego, a jak będziesz chciał pojeździć po asfalcie o założyć slicki. Taki by był dobry http://allegro.pl/item977686916_ostatnia_sztuka_unibike_fusion_2_lata_gwarancji.html + takie opony http://allegro.pl/item977852686_bikesyl_opona_kenda_kwest_26x1_50_30tpi.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę jakąś odpowiedź?

Skoro jesteś uprzedzony do jednej z najbardziej opłacalnych obecnie marek to jaki rower byś nie wziął z "firmowymi" naklejkami na ramie, to będzie podobny do kolejnego roweru również z "firmowymi" naklejkami, jednym słowem merida/scott/giant oferują podobne sprzęty, wiec co nie wybierzesz to dostaniesz podobny rower za ta samą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...