Skocz do zawartości

[do 1000zł] MTB


jrug

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić rower do 1000zł którym można by było pojeździć po mieście, po lesie itp.

 

Znalazłem taki, tylko nie wiem czy się opłaca, cena 850zł

Rama:


aluminiowa AL-6061  17" lub 19"

Widelec:


SR SUNTOUR XCT regulowany aluminiowy

Hamulec przedni:


Tarczowy ARTEK MODEL DC.4.9

Hamulec tylny:


Tarczowy ARTEK MODEL DC.4.9

Kaseta:


Shimano MF TZ21 7rzędowa

Przerzutka tylnia:


Shimano ACERA RD-M460

Przerzutka przednia:


Shimano C050

Manetki:


Shimano ST-EF 60 3X7

Obręcze:


CHAMPION 2-ścienne wzmacniane

Siodło:


Selle Comfort ANATOMICZNE

Opony:


DURO 26 x 1.95

Mostek:


PROMAX aluminiowy

Kierownica:


ZOOM aluminiowa

Sztyca siodła:


ZOOM aluminiowa

Korba:


SHIMANO FCM-191 aluminiowa wraz z suportem na łożyskach maszynowych

Liczba biegów:


21

Waga:


14,2 kg

 

Jeśli możecie to napiszcie czy się opłaca i jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tymi hamulcami się już spotkałem w rowerze kumpla, hamują w 1 na 20 hamowań(a raczej prób hamowania <_< ), a w dodaku piszczą głośniej niż syrena z wozu strażackiego hehe. Według mnie za 850 zł nie bierz ze względu na ramę, hamulce, obręcze, firmę (to jest "Sektor" ?) i wolnobieg a nie kasetę. Dużo lepszą alternatywą będzie ten http://allegro.pl/item985905076_nowy_rower_merida_k_five_2010_rzeszow_gratis.html (tani, ale ma wolnobieg) lub ten http://allegro.pl/item985297846_rower_gorski_unibike_fusion_19_alivio_fsa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem bedzie zaufana firma moze Merida lub Krross bo na lepsze firmy nie licz (ponad 1000 zl. grubo ponad ) proponuje V2 lub v3 (v3 troche ponad 1000 zl. ) lub jakas fajna meride :)

Jeżeli chodzi o Krossy to warto (póki są) patrzeć na roczniki 2009, a więc Hexagon V3 2009 ok. 900zl teraz, Hexagon V4 2009 ok. 1050zł teraz, lub Hexagon V6 2008 ok. 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...