Skocz do zawartości

[sign fr2] wycena


korzyniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Mam pytanie za ile mógłbym sprzedać rower kross sign fr2.Świeżo malowany,tylna przerzutka sram x9,klamki avida te zmiany poczyniłem.Rower mało śmigany.Rozmyślałem też sprzedaż na części bo za samego amorka mógłbym wyrwać 800-1000zł a za cały rower 2000-2500.Co o tym sądzicie??Co bardziej się opłaca i czy w ogóle sprzedam go za taką cene?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowany to w sumie był z pół roku temu a 2 sezony to prawie nie używany był i stał.Malowany ze względu estetyki ponieważ od spodu rama miała odpryski jak to w każdym biku.Amor był serwisowany we wrocławiu w harfie,tylna przerzutka sram x9,klamki zmienione na avida reszta taka sama jak w orginalnym modelu.rocznik 2007.stan daobry.głównie używany do przemieszczania się po mieście, czasem jakieś hopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nowe kosztowały jakoś 2800zł, więc dobrze będzie jak uda Ci się sprzedać za 1500zł. Do tego malowana rama może wzbudzać podejrzenia.

A na części może i byś więcej wyciągnął, ale nie sprzedasz od razu wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amor pike 409 a tył to jakiś gówniany kind shock 509 czy jakoś tak.A malowany był bo były odpryski pod spodem nic innego nie było(no i ja lubie często przemalowywać bika).Żadnej dużej gleby nie było(jeżeli o to chodzi) żeby sie coś stało.a rower kosztował 3tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...