Skocz do zawartości
  • 0

Zakup szosówki za ok. 2000 zł


Gość Bartek

Pytanie

Gość Bartek

Witam,

przymierzam się do zakupu roweru szosowego za około 2000zł. Obecnie jeżdże na lekko usportowionym Kellysie Exquisite i jako że mam gdzie i bardzo lubię pokonywać duże odległości po asfalcie chciałbym przesiąść się na szosówkę. Wychodzę z założenia że bez sensu jest wciągać pod górę zablokowany amortyzator czy też męczyć ręcę przez 5 godzin na prostej kierownicy.

Co sądzicie o roweruch:

LEADER FOX-RUNNER

WHEELER ROUTE 1.3

ROAD RACE 880 2009

A może kupować coś używanego? Jestem świadomy że za takie pieniążki nie dostanę rakiety i osprzęt będzie raczej marny. Dlatego zależy mi szczególnie na wysokiej jakości i niewiele ważącej ramie, widelcu itd tak by w nadchodącym czasie zrobić rowerowi jakieś małe upgrade i zamontować np lepszą korbę, kasetę czy hamulce. Początkowo najbardziej byłem za Meridą ale wyczytałem że ma ona tragiczne klamkomanetki i hamulce. Wobec tego może poszukać czegoś z Sorą a nie z 2200? Może ktoś z was ma któryś z tych rowerów i może coś powiedzieć na jego temat? Co to za marka Leader Fox? w całości na Sorze, hamulce Tektro i korba Truvativ wyglądają zachęcająco. Z góry dziękujęza pomoc ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...