Skocz do zawartości

[Pulsometr] Sigma Sport Onyx Fit


Marco90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów!

 

Od niedawna mam problem z pulsometrem marki Sigma Sport - model Onyx Fit. Mianowicie urządzenie po włączeniu przy porannym mierzeniu tętna od razu wyświetli nieprawdziwą wartość - np. 170 ud./min i zatnie się. Żadna możliwa operacja nie jest w stanie zlikwidować tych 170 uderzeń na minutę z wyświetlacza. Nie pomaga ponowne włączenie trybu treningu ani też całkowity reset urządzenia. Jeśli już wartość tętna ulegnie zmianie to jedynie na nieco niższe np. 140, a powinno być wyświetlone moje spoczynkowe. Podobnie jest podczas treningu. Również wyświetlane są przedziwne wartości tętna ale żadne z nich nie są takie jakie rzeczywiście mam tętno w danej chwili. Proszę o Was o pomoc w tej sprawie.

 

Martwi mnie to bo urządzenie kupiłem dwa lata temu, zapłaciłem 320 złotych a teraz jest już bezużyteczne :thumbsup::D Już raz był wymieniany na nowy na gwarancji - wtedy był również podobny problem. Teraz nie wiem czy mi już wymienią bo nie wiem jak długą gwarancję udziela producent na ten model... :D:)

 

Co jeszcze dodam... Wymiana obydwu baterii na nowe również nie załatwia problemu... :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...