Skocz do zawartości

[kobiety] Na rowerkach ;) - Foty


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiek

ja też sobie jeżdże :) po Wrocławiu i tych tłumów facetów na rowerach nie spotykam

moje koleżanki czasami też wychodzą na rower ale raczej krucho z ich kondycją po pół godzinie zaczynają jęczeć...nawet nie proponuje żeby częściej ze mną wychodziły

jak chcą schudnąć zamiast się więcej ruszać wybierają diety :niach: i same siebie katują zamiast łączyć przyjemne z pożytecznym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikul, mało jest kobiet na tym świecie, które odważyły by się okiełznać taką maszynę :wink: Większość z nich to z pewnością zdjęcia pozowane (tak mi się wydaje) na rowerach chłopaka/brata/kolegi czy kogoś innego.. a szkoda, szkoda :roll:

 

Tak w ogóle dość ciekawa ta paczka od Hammera ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością nie pozuje :wink: Ale i tak mało jest takich kobiet... za mało...

A czasem miło by było pośmigać dla odmiany z koleżanką ;-) Bo w sumie w 3mieście nie widziałem jeszcze żadnej dziewczyny, która odważyła by się na coś więcej niż zwykła jazda po ścieżkach rowerowych :) a może powinienem zacząć jeździć w okularach na rowerze bo wzrok już nienajlepszy :wink:

Pozdro

 

PS: jak się podoba avatar? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem miło by było pośmigać dla odmiany z koleżanką  Bo w sumie w 3mieście nie widziałem jeszcze żadnej dziewczyny, która odważyła by się na coś więcej niż zwykła jazda po ścieżkach rowerowych

to musisz założyć okulary bo jest ich kilka :) nawet jest jedna w trójmiejskim bractwie FR 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...