Skocz do zawartości

[rower] kellys Madman


Maniek1332

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co myślicie o tym rowerku

1.kellys Madman jest warty swojej ceny , możecie się podzielić swoimi jakimiś doświadczeniami dotyczące tego roweru?jakieś opinie...

 

 

Znalazłem trochę tańszy ?? trochę inny ma osprzęt .. warto ?

 

Mam Kelly'sa Madmana z 2008 roku. Przejechałem na nim niecałem 1500 km, więc jeśli chcesz mogę wysłac ci zdjecia na maila. Rower w stanie bdb, ksiazka servisowa i odbyte servisy, gwarancje itd. Kupilem go w salonie. Cena do negocjacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co myślicie o tym rowerku

1.kellys Madman jest warty swojej ceny , możecie się podzielić swoimi jakimiś doświadczeniami dotyczące tego roweru?jakieś opinie...

 

 

Znalazłem trochę tańszy ?? trochę inny ma osprzęt .. warto ?

ja ten rower z 2009 mogłem po upuscie kupić we wrześniu za 2200 ale wybrałem model imagine za 2300(katalogowa 3500)

znam adres pewnej hurtowni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) a jakieś opinie co do tego roweru ?z 2009 roku ten link co podałem w ??? ... to ta korba jakaś nie wiem wychodziły takie ?

 

Korby takie wychodzily, jest to oryginalny Madman z 2009 roku. Madman z 2008 mial z tyłu LX i hamulce shimano, ten ma hayesy (porównywalnie dobre, zalezy jak kto woli) i z tyłu SLX'a. Poza tym nic sie nie zmieniło, no co roku Kelly's wstawia lepsza korbe. Mam Truvatriv'a i jest super. Rower bezawaryjny i mnie się sprawdzał genialnie ;D. Gorąco polecam. Swój sprzedaje bo nie mam funduszy na samochód, a zdałem prawko, więc nie czekam z tym. Ale wszystkim gorąco polecam ten rowerek, a chetnych prosze o kontakt :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...