Skocz do zawartości

[10180g] Kros a6 2009 disc by anemia221


Anemia221

Rekomendowane odpowiedzi

Do roweru dojdzie nowa dętka na tył - Maxxis Fly Weight 26, w starej już nie ma :P schodziło mi na treningu powietrze i coś mi się dziura nie chciała uszczelnić mleczkiem, pompowałem z 10 minut aż pod koniec wygięła i zerwała się końcówka wentylka :wacko:

 

 

 

@Sorcerer

 

Jasne, ja jadę na objazd grupowy w sobotę (FIT), niedziele (mega) oraz na tygodniu ze dwa razy (mega) bardziej rekreacyjnie także z OGROMNĄ chęcią sie z Tobą wybiorę.. hehe będzie o czym gadać w czasie jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie umawiamy na piatek/sobote na spokojny przejazd. O ile znam jak wlasna reke tereny przy zalewie i cala poludniowo-zachodnia strone, to kompletnie nie wiem czego sie spodziewac. Nevermind, wlasnie zobaczylem mapke na 2010... Kompletny odjazd z trasa, dla mnie to bedzie kompletna nowosc poza urszulinem gdzie mam troche ziemi ;/

Spodziewalem sie trasy bardzo podobnej do 2009. No cuz, zapoznanie sie z trasa obowiazkowe.

W dodatku jesli pamietam, to w tym malym lesie na poludnie od zalewu sa 'wydmy' i piaski, kompletny odjazd miedzy sosnami aczkolwiek nie jestem teraz pewien czy tak prowadzi trasa.

 

Jutro jade z goldbloomem rozdziewiczyc rower w trasie abym nie mial wysypu w Lublinie ;p

Anemia nie znasz kogos w Lublinie z kaskiem catlike'a whisper plus? Rozmiar "S" musze przymierzyc.

Edytowane przez Sorcerer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie umawiamy na piatek/sobote na spokojny przejazd. O ile znam jak wlasna reke tereny przy zalewie i cala poludniowo-zachodnia strone, to kompletnie nie wiem czego sie spodziewac. Nevermind, wlasnie zobaczylem mapke na 2010... Kompletny odjazd z trasa, dla mnie to bedzie kompletna nowosc poza urszulinem gdzie mam troche ziemi ;/

Spodziewalem sie trasy bardzo podobnej do 2009. No cuz, zapoznanie sie z trasa obowiazkowe.

W dodatku jesli pamietam, to w tym malym lesie na poludnie od zalewu sa 'wydmy' i piaski, kompletny odjazd miedzy sosnami aczkolwiek nie jestem teraz pewien czy tak prowadzi trasa.

 

Jutro jade z goldbloomem rozdziewiczyc rower w trasie abym nie mial wysypu w Lublinie ;p

Anemia nie znasz kogos w Lublinie z kaskiem catlike'a whisper plus? Rozmiar "S" musze przymierzyc.

 

Rower ma się dobrze no i ten teges (no żeby nie robić off topic, :))

 

 

@Sorcerer

 

Ok, bardziej pasuje mi piątek, bo w sobotę dzień przed startem wsuwam tylko suche kluski z czystą wodą przez cały dzień i leże nieruchomo oglądając filmy kolarskie na pc(youtube,itp)

Trasa - owszem, czaderska nowość ;D Co do kasku - tak znam, jest taka drużyna w której miałem jezdzić(zrezygnowałem bo wtedy 90% startów to była by szosa i trzeba było się bawić w licencje itp) Mayday Team Cycling Team i oni wszyscy mają kaski catlike whisper, jedni M drudzy S.. myślę, że nikt sie nie odważył na "elkę" bo wiadomo, lepiej żeby cisnął w głowe ale dobre te 15 gram lżej :rolleyes: . Większość to moi znajomi także może ktoś sie skusi na piątkowy objazd :) A jak nie to jedz do inżynierii, z tego co pamietam to mieli kiedys catlike(w styczniu przynajmniej były, a teraz to nie patrzyłem).

Edytowane przez Anemia221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, bylem u nich w srode bo domowili "M" oprocz "L" i niestety za duza emka ;/ Brakuje moze 0.5cm aby obejma objela mi glowe. Boje sie ze "S" bedzie z kolei bardzo obcisla i bede miec mniejsza cyrkylacje powietrza aczkolwiek wole bardziej zachodzacy kask od plaskiego ;p Ale dzieki za namiary, moze ktos w Lublinie bedzie miec na mazovii bo nawet nie moge zamowic.

Edytowane przez Sorcerer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...