Skocz do zawartości
  • 0

namiot na wycieczki


Gość DD

Pytanie

Witam.

Chciałbym kupić mój 1wszy namiot. Myślę o:

- okres używania: przede wszystkim wakacje, możliwie np początek jesieni lub koniec wiosny. (przewiduję 2-4 tyg używania w ciągu roku, chyba że mnie bardziej wciągnie)

- przeznaczenie: wycieczki rowerowe. kajaki, ewentualnie piesze wycieczki, festiwale różnego typu

- przedział cenowy: no im mniej tym lepiej, ale jestem w stanie wyłożyć na pewno do 400, ewentualnie + 100/150.

- ciężar: 3,5 kg jeżeli to włókno szklane i 3 przy aluminium.

 

Moje typy:

1. póki co najbardziej skłaniam się ku FN Sierra III '09. bardzo dużo dobrych opini naczytałem się na tym forum na temat tego namiotu.

2. myślałem o czymś wyrobu firmy Husky, ale zauważyłem że ta firma ma raczej średnie uznania wśród użytkowników.

3. coś z marabuta lub himountain, ale odstraszają mnie ceny. jeżeli znajdę jakąś dobrą promocję to się zastanowię.

 

jeżeli znacie jakieś alternatywy o podobnych gabarytach i o podobnej cenie to byłbym wdzięczny. a póki, taka mała prośba, mógłbym prosić o jakąś recenzję która by potwierdzała lub nie słuszność mojego wyboru jeżeli chodzi o FN Sierra III '09?

 

Wielkie dzięki i pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Bergson Dallas 3 bo jest tani i dobry :D

link poglądowy: http://www.dakrosport.pl/product/NAMIOT-BERGSON-DALLAS-3/?id=57

 

Uzytkowalismy go na wyprawie 2 tygodniowej. Chcielismy duzy przedsionek aby rowery mozna bylo schowac by nie staly na zewnątrz i nie kusiły. Namiot sprawdzil się bardzo dobrze, jak polozy sie umiejetnie rowery to jest jeszcze sporo miejsca.

Ale chyba niestety nie spelni Twoich oczekiwan pod względem wagi 5.1kg (kladlem go na bagaznik pomiedzy sakwami wiec 2kg w ta czy w ta nie robilo mi roznicy) Po skompresowaniu w worze dlugosc calkowita ok 60cm x ok20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...