Skocz do zawartości

[rower] prośba o ocenę


dzarek1410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jak w poscie ponizej mam zamiar zakupic sobie kolarke ale z tego co czytam to raczej jest kupic dobra uzywke i zainwestowac w dobre buty, pedaly, i ciuchy

oto link http://www.thegreenbikecompany.co.uk/bikes_for_sale.aspx?ProductID=296

Wiec zanalazlem taki rowerek ale prosilbym o ocene czy dobry . moze ktos ma taki opis jest dosc skapy

Przeliczjac na zlotowki kosztowalby , z gorka jakies 1300-1400

Z gory dzieki

 

Ps prosba do moderatora , czy moj wczesniejszy post moge jakos zamknac albo usunac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki

Mam taki pomysl ale niechce na razie zakladac nowego posta wiec zapytam sie tutaj

Zwiazku z zainteresowaniem kupna roweru [nie tylko mojego] wielu z was poleca kupno jakies uzywki na poczatek jesli sie nie ma za duzo kasy wiec chcialbym zalozyc ankiete jakie sa wasze doswiadczenia w tej kwestii

Albowiem , moze sie myle ale jak sie kupuje uzywke to jest zawsze jakas loteria nigdy nic nie wiadomo, kto i jak na tym jezdzil.

Czy naprawde warto kupic rower z drugiej reki na lepszych czesciach , juz mniej lub bardziej zuzytych czy nowy ale na slabszych.

Mowimy oczywisci w glownej mierze o raczej niedoswiadczonych kolarzach albo takich co nie chca wydac za duzo kasy

Wiec mam taka prosbe , podpowiedzcie czy warto zakladac taka ankiete

Z gory dzieki

 

Ps Do moderatora Niestety nie posiadam polskiej klawiatury a system na ktorym pracuje [vista eng] nie pozwala mi jej zainstalowac Mam nadzieje ze nie dostane wiecej ostrzezen Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ostatnio kupilem sobie uzywke miałem około 3000zl, jestem super zadowolony bo trafilem swietna okazje. Przy kupnie nalezy zwracac uwage przede wszystkim na rame czy nie jest gdzies spawana itp, sprawdzić czy rower nie ma luzow. Naped nawet jak jest zuzyty mozna zawsze wyminiec. Poprzegladaj ebay na pewno cos interesujacego znajdziesz. Ile masz wzrostu? jaki rozmiar ramy potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dzieki za troske ale chyba dobrze

To jest najmniejszy rozmiar. W wszystkich kalkulatorach podaja trzy wyniki w zaleznosci od stylu jazdy

Dla mnie niby ten jest odpowiedni do jazdy szybkiej a i z tego co czytam to lepiej jest kupuc rame mniejsza jak za duza. Ale oczywiscie i tak trzeba sie rowerkiem przejechac.

Dzieki za propozycje. Bede szukal tej pierwszej pozycji [specialized] gdziesz blizej bo ta z linka jest cholernie daleko a co do drugiej to jestem ciekaw za ile pojdzie bo nowka niby kosztuje 2800 Funtow. Troche duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki

Ale jaka mam w koncu wybrac 56 ?

I jeszcze jedno Co to jest sloping ?

I jeszcze prosba ma ktos rowerek Trek 1.2 http://www.jejamescycles.co.uk/trek-12-compact-chainset-road-bike-black-id52421.html

Wiem ze czesciowo jest sora ale tylna przezutka to tiagra a tej najczesciej sie uzywa

Jak dla mnie wyglada zacnie ale prosze o komentarze i co ewentualnie moze byc nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej używa się korby.a tylna przerzutka z wyższej grupy to chwyt marketingowy.

a sloping to górna rura opadająca w stronę podsiodłowej.przez to jest krótsza podsiodłowa ergo sztywniejsza rama.

ale dłuższa sztyca więc jest pole do filozofowania.

widziałem że jest temat o wyborze pierwszego roweru.

tam zaglądałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...