Skocz do zawartości

[hamulce] jakie do 600 zł


rafalek940

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no i sie fundusze posypaly :)

jeszcze nie kupilem zadnego z hamplow a potrzebuje

lecz musialem pokupowac co innego i pieniazkow jest malo a potrzebuje hampel wiec mam pytanko ktory z tych owych hamlow na tyl bedzie lepszym wyborem

 

Magura Julie

http://allegro.pl/item880489019_tyl_hydrauliczny_magura_julie_nowy_tarcza_gratis_i.html

http://allegro.pl/item881131324_magura_julie_nowa_tyl.html

 

czy Hayes nine jakis uzywany czy cos w tym stylu :) ?

tak do max 180 zł za tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie to Hayesów Ryde. Waże 60kg i dla mnie są super :) Mają mały luz fabryczny na klamce. Poza tym nie mam z nimi większych problemów. Nie miałem okazji jeździć na Avidach juicy 5 albo elixir, więc nie mam porównania, ale dla mnie naprawde wystarczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kamil, widocznie należysz do nielicznego grona szczęśliwców, którym Ryde wystarczają. Suma moich doświadczeń z Ryde to:

- działanie zerojedynkowe - modulacja to zjawisko nieznane w Ryde

- luz na klamce

- cieknący tłoczek w tylnym zacisku

Plusów nie stwierdziłem. Nawet Julie wypada lepiej niż Ryde. A SLX to High -end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam swoje 3 grosze.... 3 tyś km zrobiłem na hydraulicznych promaxach q3 (jak były nowe byly ok potem dziwnie schodziło powietrze z układu ale jak już to opanowałem to tarcze się pokrzywiły i to był koniec), potem kupiłem j3 za 310 zł z tarczami... hamowaly lepiej od promaxa ale przy mojej wadze bałem sie ze mogą być za słabe w dodatku mialem napływ gotówki i kupiłem shimano m575 z tarczami XT (calosc w super cenie). Wykonanie jest wg mnie lepsze niż J5 czy J7, praca... życzę kazdemu takiego hamowania i takiej modulacji. Dodam tylko, że rozmawiałem z osobą która zajmuje sie hamulcami i powiedział, że cały avid spadł na psy (mi nowe j3 lekko ciekły) i że tylko marketing trzyma tą firmę - nie mówię że jest zła ale nie warto tyle płacić za avida. Polecam szczerze shimano m575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% tarczowych jest dobrych na rynku.

jak ktoś ma avidy to jest w stanie za nie umrzeć prawie (jak nie miał problemu prawdziwego, a nie gdzieś wyczytał)

jak ktoś ma xt to za nie też odda życie. będzie walczył zaciekle o ich dobrą opinie na forum, a nie daj boże ktoś powie coś nie tak

 

mam nadzieję, że kija w mrowisko nie włożyłem :)

 

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

 

każdy ma rację oczywiście

 

ps. nie mogę już usiedzieć w robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...