Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

tak, i wszystko na ramie kelly'sa salamandra .... hehehhehe  :roll:  :twisted:

 

Nio wlasnie masz jakies zastrzezenia ( oprocz wagi ?? ) BO JA NIE !!!!!!!!!!!!!!!

 

Fazi na pewno zrobi super rowerek, ktory posluzy mu jeszcze pare lat!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie uwazam. ABSOLUTNIE moim zdaniem nie warto kupowac Crossa/Trekkinga. Wiem bo moj tata wlasnie sobie kupil takie cudo i naprawdę nie podoba mi sie jazda na nim. Po pierwsze zeby rozpedzic ten rower trzeba duzo sily wlozyc ( niby kola 28 cali ale jakos nie wiem mnie sie zle na nim jezdzi), fatalnie zachowujer sie on w piasku (to wiadomo) oraz juz sie udalo Tacie oske skrzywic :shock: gdy pomykal troszke szybciej po lesie. Absolutnie ten typ roweru nie nadaje sie na gorki, wyboiste lesne drozki. Za to w sam raz pasuje do asfalt ( chociaz ja nie zauwazylem zbytnio na asfalcie duzej roznicy w tych o 2" wiekszych kolach i waskiemu bieznikowi. Pozdrowienia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zeby rozpedzic ten rower trzeba duzo sily wlozyc ( niby kola 28 cali ale jakos nie wiem mnie sie zle na nim jezdzi), fatalnie zachowujer sie on w piasku (to wiadomo) oraz juz sie udalo Tacie oske skrzywic :shock: gdy pomykal troszke szybciej po lesie. Absolutnie ten typ roweru nie nadaje sie na gorki, wyboiste lesne drozki.

 

Ja mam z trekkingiem zupełnie odmienne doświadczenia! Przejeździłem na takim rowerze kilka tygodni w tamtym roku - nie brałem swojego bika na wakacje.

"fatalnie zachowujer sie on w piasku" :-o a MTB jest dobry w piasku?:-o Żaden rower nie jest.

"oraz juz sie udalo Tacie oske skrzywic" - to raczej wina kiepskiej piasty, a nie typu roweru. Ja jeździłem po lesie, tudzież górskich szlakach. Oczywiście tempo średnio-spacerowe - to nie rower na maraton - i nic złego się nie działo. Za to był bardzo komfortowy - wygodna pozycja. Jeździło się OK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak jestem za MTB

 

wszystko jest rzeczą gustu' date=' osobiście uważam, że przy proponowanym przez cibie stylu jazdy jest to opcja warta rozpatrzenia. Mój kumpel ma Kellysa Result najtańszego crossa w ich ofercie i bardzo przyjemnie się nim jeździ.[/quote']

 

Po pierwsze zeby rozpedzic ten rower trzeba duzo sily wlozyc

 

mialem zupełnie odmienne odczucia, bujał się szybko i bezproblemowo. w jezdzie miejsko parkowej dobrze się spisywał pod względem wygody i komfortu. Choć odnośnie zakupu radziłbym jakiś droższy model bo ten ma bardzo słabe obręcze. minus crossa jest taki, że gdy się rozkręcisz i przyjdzie ci ochota na ostrzejszą jazdę to umarł w butach na tym nie poszalejesz. dlatego zakup takiego roweru musi być bardzo przemyślany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko trzeba okreslic do jakiej ceny ma byc ten Crossik. Moj Tata ma Treekinga firmy Heavy tools, na piastach quando a rower byl w podobnej cenie do mojego ( 1700 zl) Moj MTb Kelly's juz troszke wazy a tamten to juz w ogole kolos. Byc moze dlatego takie negatywne odczucie mam z jazdy Crossem moze zle Tata kupil :| Dla mnie jest za miekko na takim sprzecie i za bardzo mam wyprostowana kierownice, po prostu nie jest to rower dla mnie. A Wy tak z waszego doswiadczenia jak sadzicie. Na asfalcie te o dwa cale wieksze, waskie kola az tak pomagaja ?? (bo ja zbytnio nie zauwazylem roznicy, abym musial mocno nadganiac :P Pozdrowienia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTL

Po pierwsze zeby rozpedzic ten rower trzeba duzo sily wlozyc ( niby kola 28 cali ale jakos nie wiem mnie sie zle na nim jezdzi), fatalnie zachowujer sie on w piasku (to wiadomo

 

po pierwsze łatwiej go rozpędzic chcoiazby ze wzgledu na duze koła i większy blat

 

po drugie jesli chodzi o piasek to nie ma zadnego problemu .... mając odpowiednie opony ;)

 

Ja na moim sprzecie zapodaje w górach i na szosie (foto pare postów wczesniej) i wsjo jest ok nigdy bym nie zamienił na małe koła. które są dla mnie zbyt męczące ....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro prawdopodobnie kupię sobie KELLY'S-a OXYGENA lub SALAMANDRA. Ale jestem za OXYGENEm, mimo wzmacnianych kół SALAMANDRA. Powód, z tyłu w salamandrze jest Deore, a w Oxygenie Sram, a ja jak ktoś tu miał już napisane, Sram na Deore :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta acera szpeci troszke ale juz bedzie xt wiec cisza  :grin:  

 

http://img162.echo.cx/my.php?image=pa1400713me.jpg

 

 

mostek tioga 100mm

przod przerz. lx

korba alivio

piasta przod deore  

piasta tyl novatec masz.  

kaseta sram 5

obrecz mavic  

hamulce alivio + sram 7  

 

reszta do wymiany  :|

 

Tylne koło to 28" a przednie 26" czy to tylko takie złudzenie?? a jeżeli tak to jak Ci się jeździ na takim czymś?? hmm i w jakim celu z tyłu większe koło daleś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam do testu sprzętu za jakiś czas z fotkami i opisem, a tu fotkę też dam jeśli sobie życzycie :)

 

[ Dodano: 2005-07-06, 15:00 ]

A dostanę jakiegos linka jak tutaj zdjęcie umieścić ? Tylko nie na linka oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...