Skocz do zawartości

[kupno roweru] Kolarzówka na osprzęcie ultegra za 3400zł- prośba o radę


wojtas007pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolarzy :wallbash: Swoją przygodę z prawdziwym rowerem zacząłem 3 lata temu kiedy to dzięki waszym poradOM udało mi się okazyjnie kupić bardzo dobry MTB, który służy mi do dziś. PO 3 latach kiedy rowerowi poświęcam każdy wolny czas zamierzam się przenieść na coś szybszego-> kolarkę. Niestety moja wiedza na temat rowerów szosowych nie jest taka jak wasza dlatego zwracam się z prośbą o poradę. Szukam roweru do ceny ok 3400 zł. Po pewnym okresie poszukiwań wpadłem na ten link: http://allegro.pl/item869378890_rower_szosowy_carbon_kompletna_ultegra_za_1_2_ceny.html Wszystko wydaje się piękne nieprawdaż ? Leciutki rower na osprzęcie ultegry. Dzwoniłem już do faceta jestem o krok od kupna. Mogę jeszcze zrezygnować bardzo proszę o poradę co o nim sądzicie ? Mam 176cm wzrostu jaki rozmiar ramy byłby dla mnie idealny ? Czekam na opinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolarzy :) Swoją przygodę z prawdziwym rowerem zacząłem 3 lata temu kiedy to dzięki waszym poradOM udało mi się okazyjnie kupić bardzo dobry MTB, który służy mi do dziś. PO 3 latach kiedy rowerowi poświęcam każdy wolny czas zamierzam się przenieść na coś szybszego-> kolarkę. Niestety moja wiedza na temat rowerów szosowych nie jest taka jak wasza dlatego zwracam się z prośbą o poradę. Szukam roweru do ceny ok 3400 zł. Po pewnym okresie poszukiwań wpadłem na ten link: http://allegro.pl/item869378890_rower_szosowy_carbon_kompletna_ultegra_za_1_2_ceny.html Wszystko wydaje się piękne nieprawdaż ? Leciutki rower na osprzęcie ultegry. Dzwoniłem już do faceta jestem o krok od kupna. Mogę jeszcze zrezygnować bardzo proszę o poradę co o nim sądzicie ? Mam 176cm wzrostu jaki rozmiar ramy byłby dla mnie idealny ? Czekam na opinie :D

Witam pół roku temu też kupowałem kolarke tez myslałem nad tym rowerkiem ale go niewybrałem,wiadomo rower jest na b.dobrym osprzecie ale co Ci po tym jak masz rame o kiepskiej geometri rama to serce roweru ja bym na twoim miejscu kupił bym np tą szose

http://e-rower.pl/4400-2009-p-2692.html?osCsid=83f682684c1f94f9ef9da6c08d60da7a

Na początek to wystarczy.Poszukaj po sklepach moze znajdziesz cos w promocji.Ja kupiłem gianta scr1 na osprzecie shimano 105 za 3800zł

A i niewiem czy bys niemusiał miec ramy M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też zastanawiałem się nad tym giantem moglibyście coś wiecej o nim powiedzieć ? Dlaczego warto kupić, co w nim jest do wymiany? Podoba mi się także author. Mam pytanie czy ta rama, w rowerze który proponowałem jest az tak słaba ? Jaką różnice odczuje w przełożeniu 2 x9 w stosunku do osprzetu proponowanej ultegry 3 x 10 ? Proszę o wyrozumiałość i szczerą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też zastanawiałem się nad tym giantem moglibyście coś wiecej o nim powiedzieć ? Dlaczego warto kupić, co w nim jest do wymiany? Podoba mi się także author. Mam pytanie czy ta rama, w rowerze który proponowałem jest az tak słaba ? Jaką różnice odczuje w przełożeniu 2 x9 w stosunku do osprzetu proponowanej ultegry 3 x 10 ? Proszę o wyrozumiałość i szczerą pomoc.

jak bym miał kase to sam bym go kupił i na części sprzedał,

same koła są warte 2tys, i na recordzie jest, poprostu wypas za tą cene, do wymiany ewentualnie kaseta + łańuch bo niewiadomo ile km maja przejechane, i jakieś pedały trzeba będzie kupić zostanie ci jeszcze sporo kasy na buty do szosy.

Ja swój jak tylko przyszedł oddałem do serwisu na full przegląd i wiem ze wszystko jest OK.

Jak masz blisko to bym na twoim miejscu pojechał go zobaczyć.

 

3x10 w szosie to przegina jak dla mnie, ja mam 2x10 i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolarzem amatorem. posiadam 3 rowery szosowe i tylko szosa mnie jara. Powiem tylko ze jesli myslisz powaznie o jezdzie nie tylko kiedy bedzisz mial na to ochote. Czyli solidna jazda nie kupuj roweru z osprzetem Campagnolo Mirage kup Campa. veloce lub centaur stary Record to jak stary szwajcarski zegrek. Shimano 105 lub ultegra Tiagra to dla bab. ja mam shim. ultergra 6700 i Campa Centaur carbon odydwa systemy sa super.

 

Pozdrawiam i powodzeniaw

 

 

Pamietaj kup raz a dobrze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas007pl

Siemano i jak wojtas kupiles cos? ja tak wlasciwie tez sie zastanawialem na tym comp racing link z pierwszego postu, czy ta rama taka badziewna jest?

a powie ktos cos o meridzie 903-18 http://allegro.pl/item867409523_najtaniej_nowa_merida_903_18_carbon_full_tiagra.html

Jest juz na tiagrze a czy rama lepsza niz w comp racing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...