Skocz do zawartości

[odzież] Ubrania endura


Rafalwind

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie warto. Posiadam sporo ciuchow z endury i po zakupie pierwszych spodenek zostalem juz wlasciwiwe tylko przy tej firmie bo jakosc ubran jest na wysokim poziomie. A co mi rowniez pasuje to luzne ciuchy a endura wlasnie tez ma takie w swojej ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się trochę pod ten temat - co myślicie o bieliźnie termoaktywnej od endura? Chciałbym kupić teraz coś cieplejszego na chłodne dni (zaczyna się już robić cieplej i można myśleć o poważniejszej jeździe), ale zbytnio nie wiem co byłoby najlepsze. Endura ma w swojej ofercie kilka koszulek z długim rękawem jednak nie znam się na tyle by móc wybrać najodpowiedniejszy dla siebie produkt.

 

Najbardziej przypadła mi do gustu Bielizna TRANSMISSION BASE LAYER lub Frontline Base Layer - czy będą się one nadawać pod jakiś jersey na chłodniejsze dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie taka z dlugim rekawem - http://www.endura.pl/Product.aspx?dept_id=125&prod_id=205 spisuje sie znakomicie. Mi wystarczy taka koszulka z dlugim rekawem i jakis windstopper na weirzchnia warstwe na te warunki. Jak temperatura schodzi grubo ponizej zera to ubieram pod to jeszcze cienka rowerowa bluze i jak dla mnie jest rewelacja. Szybko odparowuje pot na zewnatrz i dosc szybko schnie co w zimie ma duze znaczenie by plecy byly wciaz suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to będzie grzało w takie mrozy jak teraz? Potrzebuje coś właśnie na taką pogodę -5 do 5C, zwykły bawełniany t-shirt to tragedia.

 

Tak się zastanawiam jakby się to spisywało gdyby na to zbroję nałożyć i jakiś luźny jersey. Taki strój byłby najlepszy do jazdy po lasach i okolicznych górkach w zimie, bo do bezpiecznych to nie należy, a i kurtek szkoda :)

 

Dzięki za wszelkie informacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie byloby pewnie ok ale Ty mozesz troche inaczej odczuwac temperature. Osobiscie wole jak mi jest troche chlodniej niz niepotrzebnie sie przegrzewam. Wez pod uwage ze taka koszulka czy to dluga czy nie jest odrobine cieplejsza ale nie duzo. Najwazniejsza zaleta w porownaniu ze zwykla bawelna sa jej wlasciwosci transportujace pot na zewnatrz. Dzieki temu odczucie ciepla jest wieksze bo nie masz mokrych plecow.. po intensywnej jezdzie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...