Skocz do zawartości

[suport] jak zalozyc euro bb


kasini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam euro bb dartmoora na 22 os i jak mam je zalozyc ;) sa te 2 miseczki i jedna ma mniejszy wglebienie druga mniejsze, mam pare podkladek dystansowych i jakies nakladki ktore prawdopodobnie naklada sie na zewnetrzna czesc misek, ale znow jedna nakladka jest wieksz druga mniejsza wiec co i jak spasowac i jak to ma lezec w ramie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkręć miskę z jednej strony, przełóż ośkę(nie zapomnij o tulejce dystansowej na oś), wkręć miskę z drugiej strony. Do wkręcenia misek przydałby się specjalny klucz... ale desperackie próby z użyciem płaskiego śrubokręta i młoteczka też są skuteczne ;) Potem z obu stron dajesz te największe podkładki (zazwyczaj są stożkowate), one maja osłaniać łożyska, reszta podkładek może być użyta ale nie musi, a to ustalisz jak założysz ramiona korb, jeśli po dokręceniu zostanie luz to dajesz po podkładce i tak aż stwierdzisz że wszystko gra. Have fun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wkręcenia misek przydałby się specjalny klucz... ale desperackie próby z użyciem płaskiego śrubokręta i młoteczka też są skuteczne. Przez chwilę myślałem o innym supporcie, tutaj wystarczy płaski klucz w odpowiednim rozmiarze oczywiście. Jeśli o to ci chodzi to ta z mniejszą ilością gwintu po prawej stronie. A tam przypadkiem nie ma gwintów w dwie strony? Dawno nie miałem w ręku euro bb ale tak coś mi się kojarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...