Skocz do zawartości

nagrody na Skandii


pawelr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglada z nagrodami na Skandii? z losowanymi calkiem niezle, a co z tymi, ktorzy stoja na pudle?

Ile osob jest nagradzanych na kazdej edycji w danej kategorii? Na mini rowniez otrzymuje sie nagrody czy tak jak na Poweradzie nic poza medalem/pucharem.

Widzialem na zdjeciach z ostatniej edycji,ze byly czeki, pewnie za generalke. Ale generalka mini takze 3 k?

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada z nagrodami na Skandii? z losowanymi calkiem niezle, a co z tymi, ktorzy stoja na pudle?

Ile osob jest nagradzanych na kazdej edycji w danej kategorii? Na mini rowniez otrzymuje sie nagrody czy tak jak na Poweradzie nic poza medalem/pucharem.

Widzialem na zdjeciach z ostatniej edycji,ze byly czeki, pewnie za generalke. Ale generalka mini takze 3 k?

pozdrawiam:)

 

Witam ! Startowałam w 4 edycjach skandii - zajmowałam 3 miejsce w K3 - nagrody: "pół" hamulca tarczowego (bez tarcz)+płytę dvd+foldery; innym razem licznik bezprzewodowy + stery+foldery;i tak na zmianę. To są nagrody za 3 miejsce na dystansie medio.

Pozdrawiam !

i pozostawiam bez komentarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja miałem okazje stać kilka razy na pudle M2 giga, w generalce też miałem pudło i o "nagrodach" nie chciałbym się wypowiadać. Dodam tylko że za generalkę nie było NIC :) Mimo dość amatorskiego podejścia do tych zawodów mały niesmak pozostaje. Wolałbym jakiś mały pucharek niż skarpetki rozm 47, pół hamulca tarczowego czy "licznik" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy powinnam, ale napiszę. Na naszym lokalnym maratonie gdzie wpisowe było po 30 zł, za I m-ce trasy giga w open zawodnik otrzymał 600 zł w gotówce i tak odpowiednio mniej za dalsze miejsca do 6 włącznie. Tak samo było w open kobiet i mężczyzn. W poszczególnych kategoriach nie było nagród rzeczowych czy pięniężnych tylko tzw. trofea sportowe.

Więc jednak można....

Pozdrawiam i życzę sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest przeważnie że na lokalnych zawodach są o wiele lepsze nagrody a także bufet jest lepszy... i ja w tym roku jak bedą się pokrywały imprezy to wybiore te lokalne.. Już widze że się pokrywa Olsztyn z Maratonem w Bydogszczy gdzie nie ma porównania jeśli chodzi o nagrody także na pewno wybiore moją rodzinną Bydgoszcz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...