Skocz do zawartości

[stalowa wola] gdzie hopy?


Lion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem ze stalowej woli i dzisiaj się wyszalałem na hopah nad sanem. Słyszałem ze jeszcze gdzieś w lesie w stronę Tarnobrzega jest parę fajnych. Czy możecie napisać gdzie można fajnie poskakać.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nad sanem to pewnie ci chodzi te hoopki kole oczyszczalni co sie z walu nadol bujasz,i w kolko ! troszke zniszczone i zarosniete

a jezeli chodzi o te w strone tarnobrzega to sa i sie maja dobrze widac ze sie ktos napracowal przynich sa spoko i jak chcesz do nich dojechac to za wysypiskiem jedziesz za pierwszy zakret na glownej asfaltowce oczywiscie i tam w lewo schodzisz na drozke i w lewo pod gorke i walisz w gore ile sie da podrodze bedzie mala chopka ale idziesz dalej i dopiero za najwieksza gorka jest ta miejscowa

polecam jest spoko

sa jeszcze na ciemnym koncie ale zniszczone no i oczywiscie jak sie na burdze jedzie to po prawej stronie wizawi drogi przez hute ul.GRABSKIEGO jedziesz kawalek po plytach i polewej podgore ostro i sa ale bardzo zniszczone ale dajesz do przodu i sa fajne gorki i zjazdy

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...