Skocz do zawartości

[wyprawa] szukam chętnych do wyprawy po Europie w ok.40 dni.


UFOdriver

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

150km dziennie jest mozliwe. moi znajomi w tym roku pojechali do Jerozolimy. najmłodsza dziewczyna z ekipy miala 18 lat, a wiek wiekszosci wynosil okolo 20 :wallbash: nikt nie jezdzi zawodowo, wiekszosc z nich wsiadla na rower przed wyprawa tylko pare razy. robili srednio 180km. choc zdarzało się nawet ponad 200 :) przez 6 tygodni bez samochodu technicznego.

opis relacji na stronie http://www.ekspedycjajerozolima.pl/

a statystyki tutaj : http://www.ekspedycj...mid=105&lang=pl

 

Jak ktos naprawdę chce to osiągnie cel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Myślę że to co pisze organizator tej wyprawy, że 150-200 km jest to możliwe. Ja w zeszłym roku wybrałem się do wilna w trójkę, fakt że tam nie dojechaliśmy, 200 km przed wracaliśmy do domu ale to wina organizatora dużo by mówić, ale ktoś pisze że przejedziesz 200 km i nie wstaniesz z łóżka hm? Czemu? Nie wstanie to wykulnie się z niego ;). Wracając do wilna pierwszego dnia 200 km następnego 180, potem 260 km i następnego dnia wstałem! :) myślę że to jest realne do przejechania, wystarczą chęci i dwa kółka, a nie pisać że to nierealne! Najpierw spróbuj, a potem komentuj. A jeśli nawet ktoś by nie dał rady to wsiada w pociąg, autobus, samolot i wraca do domu :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bysio58, że nie jesteś kolejną osobą, która twierdzi, że przejechanie jakiegoś dystansu jest niemożliwe. Mam koleżankę, która sądziła że przejechanie 100km nie jest możliwe. :icon_wink: Jednak nie napisałem tego tematu, żeby się dowiedzieć, czy jest możliwe przejechanie w ciągu 1 dnia dystansu powiedzmy 200km, ale dlatego, bo szukam kompanów na wyprawę. Jeżeli przejechanie 150km w ciągu 1 dnia bez sakw, to dla ciebie wyczyn, to raczej nie jest to wyprawa dla ciebie. Jeżeli chciałbyś pokonywać średnio 150km dziennie, to również nie jest to wyprawa dla ciebie, bo mimo, iż najprawdopodobniej będziemy pokonywać jednego dnia 150km, ale drugiego będziemy leniuchować nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tylko chciałem uświadomić niedowiarków, że jest się wstanie przejechać taki dystans w ciągu dnia i na drugi dzień jechać dalej, bo ja dałem radę i także z sakwami.

Na tą wyprawę chętnie bym się wybrał, ale nie dostane tyle urlopu :unsure: , pytałem już pracodawcy i nic z tego, ale może uda mi się go jakoś przekonać :yes: A jak nie to wypowiedzenie na biurko i w drogę.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam planuje podobna trase z tym ze na okolo 23 dni (15 dni urlopu + wekendy) z tym ze z okolic jeziora garda przez alpy w strone monachium wychodzi niecale 3000 km moim zdaniem realne do zrobienia jak na razie to tylko moje osobiste plany ale jesli jest ktos chetny to nie widze problemu dziennie okolo 160 km z tym ze w alpach luzujemy :) trzeba liczyc te 8 godzin na bike dziennie ( zwidzanie nie wchodzi w gre )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...