Skocz do zawartości

[Allegro] Użytkownik forum uwaga


Gość R3surrection

Rekomendowane odpowiedzi

Gość R3surrection

Masz mój numer konta ,czekam na 151 złotych. Załatwmy to wreszcie z godnością.

Prawnie należy mi się bębenek XTR (400zł) minus koszty amortyzacji, czyli na pewno więcej niż 150zl.

Doceń chociaż to.

Aha. Za serwis 30zł też nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyex Twój post z września:

 

"Dziś zrobiłem serwis piast XTR'a i łożyska po 2000km (ok 1000km to same wyścigi) wyglądają wyśmienicie, zero syfu! Niestety jest też zła wiadomość bębenek jest na wyczerpaniu Uszczelnienie mają rewelacyjne, ale nad zapadkami muszą jeszcze popracować"

 

Twój opis z aukcji z października:

 

"Przedmiotem aukcji są koła złożone na:

- Obręczach Mavic XC717 disc, w stanie bardzo dobrym, malutkie ryski, ale to służy do jazdy:)

- Szprychy DT revolution

- Piasty XTR model z 2008r - stan bdb, świeżo po serwisie.

- Zaciski kól oryginalne XTR

 

Koła w bardzo dobrym stanie ogólnie, zrobiłem na nich ~1000km i spisywały się wyśmienicie, ale zmieniłem z powodu systemu UST"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tej nie ciekawej wymiany zdań i "bardzo" nie korzystnego obrotu sprawy dla "sprzedającego" uważam, że powinniście to załatwić ugodowo i to jednak sprzedający powinien zgodzić się na "warunki" jaki do załatwienia tematu będzie uważał kupujący za stosowne, łącznie z tym kuriozalnym negatywem z allegro.

 

Choćby dlatego, że sprawa dotyczy dwóch użytkowników tego forum z nie krótkim stażem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

Ustaliliśmy co następuje:

 

SIWYEX :

PRZELEWA NA MOJE KONTO 151zł + 10zł za wysyłkę piasty xt+ pęknięty bębenek od XTR

ANULUJE MOJEGO NEGATYWA

 

R3SURRECTION:

Po dokonaniu wyżej wymienionych czynności uważa sprawę za zamkniętą i również kasuje negatywa.

 

Nie chcę być złośliwy i żądać zwrotu za bębenek XTR (421zł)...... Dajmy człowiekowi szansę, na drugi raz to przemyśli i wyciągnie mam nadzieję wnioski.

 

Proszę się Panie SIWYEX podpisać pod tym. Nie będę wklejał rozmowy, tak się dogadaliśmy.

 

Nadal czekam na sygnaturkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...