Skocz do zawartości

[Ankieta] do pracy magisterskiej - wydział MEiL na PW


judge84

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta

na potrzeby pracy magisterskiej o roboczym tytule

 

„Symulacyjne badania dynamiki modelu rowerzysty w wybranych sytuacjach wypadków w warunkach miejskich”

 

Witam,

 

Nazywam się Jarosław Tabor i jestem studentem ostatniego roku kierunku Robotyka wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej. Do skończenia tego zacnego wydziału została mi do napisania praca magisterska. Jako temat pracy magisterskiej (na razie roboczy, ale zmianie może ulec tylko tytuł, nie treść) wybrałem sobie „Symulacyjne badania dynamiki modelu rowerzysty w wybranych sytuacjach wypadków w warunkach miejskich”.

Całość badań symulacyjnych będę przeprowadzał w pakiecie MADYMO w zakładowej pracowni. Stworzenie modelu roweru (uśrednionego) oraz dobranie odpowiedniej pozy komputerowego modelu człowieka, na podstawie poniższej ankiety, pozwoli mi przeprowadzić symulacje (kilka) których wynikiem będą siły jakie działają na poszczególne części ciała jakie w momencie wypadku kontaktują się z przeszkodą. Następnie wyniki badań zostaną porównanie z dopuszczalnymi siłami jakie mogą działać np. na głowę oraz wyznaczenie skali uszkodzeń poszczególnych części ciała.

Szczególną rolę w tych testach odegrają takie informacje jak różnica położenia (w poziomie) siodełka oraz kierownicy, masa rowerzysty oraz jego wzrost i płeć.

Aby uzyskać wyniki najbliższe rzeczywistym, proszę Cię, szanowny czytelniku o możliwie najdokładniejsze i zgodne z prawdą wypełnienie anonimowej ankiety oraz przesłanie jej na mojego maila.

 

Moj e-mail na gmailu.

 

Aktualnie ankieta dostępna jest w formatach:

plik OpenOffice (.odt) -- dostępne do ściągnięcia z mojego serwera - forum nie pozwala mi na załączenie tego pliku

JarekTabor-mag-ankieta.odt

plik Microsoft Office (.doc)

 

p.s. Do moderatorów - proszę o przypięcie tematu. Ustaliłem to z administratorem forum "Mieciu" poprzez wiadomości prywatne. Dostałem pozwolenie na podpięcie tego tematu w tym dziale.

 

Jedna ankieta już przesłana. Bardzo, bardzo mocno dziękuję ;-)

 

Czekam na więcej. Nie ukrywam, że większa ilość prezentowałaby się w pracy pięknie.

 

Ankieta w założeniu ma wisieć około 2-3 tygodni. (jeżeli po 2 tygodniach będę miał około 30 głosów to już będzie dobrze)

Jarek Tabor - mag - ankieta.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta

na potrzeby pracy magisterskiej o roboczym tytule

 

„Symulacyjne badania dynamiki modelu rowerzysty w wybranych sytuacjach wypadków w warunkach miejskich”

 

Aby uzyskać wyniki najbliższe rzeczywistym, proszę Cię, szanowny czytelniku o możliwie najdokładniejsze i zgodne z prawdą wypełnienie anonimowej ankiety oraz przesłanie jej na mojego maila.

 

Moj e-mail na gmailu.

 

Aktualnie ankieta dostępna jest w formatach:

plik OpenOffice (.odt) -- dostępne do ściągnięcia z mojego serwera - forum nie pozwala mi na załączenie tego pliku

JarekTabor-mag-ankieta2.zip

plik Microsoft Office (.doc)

 

 

 

EDIT 25.10.2009:

Poprawiłem ankietę poprzez dodanie w pyt. nr. 10 odpowiedzi e) "nie miałem na sobie żadnych ochraniaczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przyszła już wiosna !!

 

Mam nadzieję, że duża część z Was Forumowiczów już wystawiła rowery. Moja obrona pracy magisterskiej przesunęła się w czasie. Dzięki temu mam możliwość zebrania większej ilości ankiet.

 

Proszę Was bardzo mocno o poświęcenie tych 15min na wypełnienie ankiety i przesłanie jej na mojego maila. Wszystko jest w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...