Skocz do zawartości

[siodło]Selle Italia SLR XC


kevin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam tego SLRa z pierwszego linka w goralu na zime. Jest super. Stosunek wagi do ceny bdb, polecam. Gdybym jednak mial wybor, to bralbym to samo tylko ze z dziura. Na szosie mam SLRa Kit Carbonio Flow (czyli z dziura) i po przesiadce na gorala czuje ucisk w tym miejscu gdzie nie ma dziury. Ale to kwestia przezwyczajenia. Gdybym nie jezdzil na SLRze z dziura pewnie bym tego nie poczul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3surrection a powiesz mi ile km zrobiłeś i jak wygląda zużycie tej "Lorica" , bo to taki efekt lakieowanej skóry tak? czy tylko tak na fotkach wyglada. Moje C2 GF juz drugi raz na reklamacji jest i mogę sobie za dopłatą wymienić model i szukam właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłacone - tak wersja SLR XC jak i SLR XC GF :)

 

Velo carbon oferują wagę na poziomie +20g względem SLR-ów przy cenie ok 130 pln.

http://www.allegro.pl/item813550303_siodlo_siodelko_velo_vl_1133u_carbon_2009_203_g.html

 

Rożnica w wadze wynika chyba głównie z tego, że jet nakładka na dziób i obszycie jest podklejone + przypięte zszywkami tapicerskimi a w SLR-ach tylko klejone. I SLR wcale wygodniejsze nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jak jest z wytrzymałością nowej serii SLR XC,bo poprzednik dzielnie się trzymał kilka sezonów.Ja po już drugiej reklamacji swojego modelu C2 troszkę się ostudziłem do firmy i proponuja mi zmianę na wyższy model po dopłacie ale jakoś nie mam przekonanai do nowej serii z loricą i chciałem wiedziec jak sie sprawuje-bo ta lakierowana nowa seria jakoś mi wygląda jak "lakierki na wesele" może na żywo się prezentuje inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...