Skocz do zawartości
  • 0

jaki osprzet do roweru Giant Sierra z roku 1995roku


Gość Cwaniaki.com

Pytanie

Gość Cwaniaki.com

Witajcie,

 

mam rower giant sierra , ma on juz 15lat, nic nie wymieniane w nim procz kolek w lozyskach kola, caly osprzet aliwio, lancuch juz jest rosciagniety badz zjechany na maxa, rowerem moge tylko jezdzic na przedniej najmniejszej przerzytce a z tylu tak do 5 biegu , biegi sa 3na 7,

 

pytanie takie co mam wymieniac i jak sprawdzac, tak pomyslalem ze wpierw moze zmienie lancuch to moze bedize ok , tylko jaki mam zakupic Lancuch zeby go zmienic i jak go rozlaczyc by zmienic, bo jesli sie okaze ze starczy tylko zmienic lancuch to bedzie fajnie a jak nie to i przednia korbe i suport no i tylna kasete tez .ale ja sie na tym nie znam . mi rower sluzy di jezdzenia nie pakowania kasy w nego , wiec sprzet nie musi byc najdrozszy , nie jezdze po wertepach , ostatnio po drogach lesnych ot takie wycieczki , w serwisie spiewaja takie sumy ze mozna rower gorszej jakosc kupic ;), dlatgo szukam rozwiazan tanszych ;)

 

w instrukcji znalazlem zapis :

 

SK Shimano FC-MC12 /175/ C Japan VIA (42/34/22), Łańcuch (IG) a jaka kaseta tył to wiem ze 7 rzedowa.

 

Doradzcie co gdzie jak.

 

Pozdrawiam

miłośnik wycieczek rowerowych i płetwonurkowania :)

www.Cwaniaki.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...