Skocz do zawartości

[12135g] Accent Tormenta by Flash


Flash3M

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia mogę zrobić teoretycznie w każdej chwili (w praktyce, jak tylko znajdę na to czas). Jakieś specjalne życzenia?

Zdjęcia roweru są co chwila na moim blogu.

Spawom dawno specjalnie się nie przyglądałem, ale jedno wiem na pewno, wniosą wszystko :)

Lakier? A co biedny może, gdy rower czasem jest szurany po kamieniach? :) Rysy są, odprysków brak.

 

Realnej masy nie znam, ale poznam, jak tylko na jesień rozłożę rower na części pierwsze... taki mam zboczony plan, rozebrać go z tego, co na sobie ma :D

Realną masę chętnie poznam z ciekawości, bo raczej ciężko porównywać taką wartość z danymi z internetu/producentów, bo raz podana jest masa dla ramy o średnim rozmiarze, raz jest to masa najmniejszej ramy, raz masa podana jest ze sterami, albo zaciskiem sztycy...

 

Mój wzrost jeśli nic się nie zmieniło, to 186 cm

Długość nogi, chyba 93 (nie mam jak zmierzyć w tej chwili)

Waga, chociaż nie było takiego pytania, 79 kg :) ... chociaż było już i 78... a w styczniu 86 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Proszę o zmianę tytułu na Accent Tormenta (przypadkowe obniżenie wagi o 50 gramów wynikające z uszkodzenia się gwintów w mufie suportowej)

 

Poza tym zmiana siodełka = kolejne 80 gramów w dół... w najbliższym czasie postaram się podać aktualną, dokładną wagę roweru (powinno być około 11 kg... dawno nie robiłem tutaj aktualizacji)

 

Obecnie rower wygląda tak: link do zdjęcia

(miejsce nie bez znaczenia, bo Wieżyca... wyżej na Pomorzu się nie da :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niedługo czeka mnie wymiana ramy (gwint w mufie suportu szlag trafił z jednej strony, ale da się jeździć)... a planowałem zabrać się za złożenie nowych kółek... jedno i drugie kosztowne :(

Waga przez ostatni rok praktycznie bez zmian - wymiana napędu i opon na takie same lub porównywalne.

(świetna okazja, aby go w końcu ponownie rozebrać i dokładnie zważyć)

Edytowane przez Flash3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Rower ten powoli przechodzi do historii... w szycie formy jego waga oscylowała w granicach 11 kg z haczykiem... obecnie jestem w trakcie składania nowego górala... częściowo bazując na resztkach z tego roweru, tym razem czas na moją 4 z rzędu ramę Accent.... tym razem 29er... już niedługo dam jego rozpiskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...