Skocz do zawartości

[piasta] Gdzie kupić?


tyttus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zamówiłem dwa tygodnie temu novateca, dzisiaj sklep mi raczyl odpisac ze piasty dostana dopiero pod koniec wrzesnia, wiec musze znalezc jakis inny sklep gdzie moglbym zamowic. Najlepiej novateca, lub inna do 150zł, albo cale kolo do 300. Jak ktos zna taki sklep to bylbym wdzieczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka google

 

1. Na preciwko tej góry węgla w tych magazynach szukaj dużych niebieskich drzwi.

2. Zadzwoń.

3. Czekaj aż ktoś otworzy.

4. Powiedz, że chcesz do biura iść, bo chcesz koło zmaówić.

5. Ktoś cię pewnie odeskortuje tam, nie zsikaj się w majtki jak będziesz szedł przez ten rowerowy skarbiec.

6. Nie przejmuj się, że Woliński może być niezbyt miły (w sensie, że nie będzie chciał ci historii życia opowiedzieć).

7. Powiedz:

"Dzień dobry, chciałem zamówić tylne koło na piaście torowej Miche, na obręczy szosowej 28cali może być czarny rapid jeśli jeszcze jest."

8. Nie pytaj o nic, bo odpowiedzi nie dostaniesz, nie proś o wycieczkę po magazynie, nie pytaj się "Po ile jest (tutaj wstawić co widziałeś na magazynie)".

9. Umów się kiedy masz odebrać koło i jaka będzie ostateczna cena.

10. Weź wizytówkę.

11. Dzwoń 3,2,1 dni przed odbiorem koła.

12. Nie zrobią w terminie i tak, chyba że masz mega farta.

 

Jak dobrze pamiętam:

- tylna piasta 170zł

- obręcz 45zł

- szprychy + nyple ??

- zaplatanie albo gratis, albo grosze

 

 

Możesz jeszcze sprawdzić Matuszewskiego (fhm.pl) na Księcia Witolda koło Harfy, ale on sprzedaje jak pamiętam tylko komplety piast, więc cię to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyttus miałem ten sam problem z zamawianiem novateca. Miałem czekać baaardzo długo, więc kupiłem z UK:

 

http://www.evanscycles.com/products/system-ex/fixed-freewheel-track-hub-ec008806?query=track%20hub

 

Dostawa do Polski to 5 funtów, więc razem wszystko po obecnym kursie wyjdzie około 165 zł. Paczka doszła w 5 dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie robić już trzeciego z kolei tematu, to zapytam tutaj.

Gdzie są we Wrocławiu jakieś dobre sklepy rowerowe, im bliżej pasażu, tym lepiej?

Potrzebuje jakiejs nie drogiej obręczy 28 calowej z 32 otworami. Znalazłem taka w robexie, ale kosztuje 120zł. Co prawda mogę zamówić z allegro, ale to kolejne kilka dni czekania na rower, a już go dość długo składam.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić już trzeciego z kolei tematu, to zapytam tutaj.

Gdzie są we Wrocławiu jakieś dobre sklepy rowerowe, im bliżej pasażu, tym lepiej?

Potrzebuje jakiejs nie drogiej obręczy 28 calowej z 32 otworami. Znalazłem taka w robexie, ale kosztuje 120zł. Co prawda mogę zamówić z allegro, ale to kolejne kilka dni czekania na rower, a już go dość długo składam.

pozdrawiam.

 

 

Zajdź na Pułaskiego do Jaworskiego coś pewnie będzie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

może nie za bardzo w tym temacie to pytanie, ale chciałbym poznać waszą opinię o tym zestawie: http://www.allegro.pl/item759746719_cappagnolo_record_kola_na_szytkach.html

 

podobają mi się piasty na wysokim kołnierzu i szukam czegoś do mojego pierwszego ostrego. chciałem wiedzieć czy wart jest ten zestaw swojej ceny. no i czy nadadzą się te piasty do ostrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za drogo. Nie ma co wierzyć, że piasty są w stanie idealnym stanie i wystarczy zmiana konusów, na szprychach widać rdzę, poza tym na krzyżach są często sfatygowane mocno w starych kołach.

 

Lepiej kupić badziewne koła za 50zł komplet, zafiksować klejem, potem jeździć na tym, aż się nie upoluje odpowiednich piast i obręczy na których zaplecie się "nowe-stare" koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...