Skocz do zawartości

[Rama] Duncon Prodigy Johny Bravo - dobry wybór??


FiFuCk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co dzięki za wszystko. Dzisiaj wlasnie zlamalem widelki tylnie w ramie (starej) i kupuje sobie cocaine. A co do amorka to kupuje sobie ROCKSHOXA J1 model na 2006 rok. Tutaj jak niewiecie ktory to jest to mozecie sobie looknac ;)http://allegro.pl/show_item.php?item=60336424. No to co. NarX !! I jeszcze raz THX za wszystko. PZDR :niach: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo fundnę Ci tarcze

 

yep ;]

 

 

pwe okrasil toodpowiednia liczba slow, al ja ci moze podpowiem: jak chcesz zrobic z twarzy pimp my ride(face) to bierz tego amora, obiecuje ze recdzej(tydzien)czy puzniej(miesiac- dwa) wystapisz w rogramie telewizyjnym, telexpress...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobin, Czytałem o takich itp. To są produkty, które mają być odskocznią do sprawdzonych np. Dragstara/Pointa. Niestety, nie jest to jakaś "dobra odskocznia" tylko produkt kompletnie nieopłacalny, niesprawdzony, chodź już wiadomo, po testach pojedyńczych jednostek, że nie umywa się do "starej gwardii" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki chciałem sie dowiedzieć co to za genialne cudo 8) .

 

Czyli już wiem co kupię - Kokę albo Draga 14"...zobaczymy jak będzie z kasą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie stać cię na dobry amor kup widełki, do streetu, beda dobre i tanie, a i poskakac sie da (moze nie z dropów lub jakiś zjazdów, ale da). Widziałem gościa który tak opanował, sztuke jeżdzenia z sztywniakiem, że dawał sobie dobrze rade na 5-6m stoliku (wiem, ze to nie gigant, ale obrazuje z czego można spokojnie skakać skakać). Do tego miał cocaine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Kupuje Cocaine i do tego DUREXA zebym byl zabespieczony :D <lol> Ale pozatym to w piatek albo w przyszlym tygodniu kupuje rame i kiere i mostek i wogole. A na amorka musze poczekac jeszcze az dozbieram kase na niego ;] No wiec na razie bede jezdzil na starym amorku :] 70 mm skoku takze spoX jak do streetu. :niach: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...