Skocz do zawartości
  • 0

Kasa na rower


Gość Piotrekx

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrex

Bo ja bede miaj kase ale dopiero na wiosne 2010r tak gdzies 500-600 złoty i musze za to kupic rame i amor . roboty szukalem i nic . A i jeszcze wam powiem ze mieszkam na wsi i mam 14lat mam gotowy stolik do skakania i bede robil dropa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak.

 

W Twoim wieku da się zarobić więcej.

O ulotkach zapomnij , jest to praca na akord i rzadko zdarza się żeby była dobrze płatna a harujesz jak wół.

Z tego co przeczytałem to mieszkasz na wsi.Ja kiedy byłem w twoim wieku , a liczę już lat 22 , rozglądałem się

za rąbaniem komuś drewna,układaniem klocków w stosy , koszeniem komuś ogrodu i za każdą z tych czynności nie dostawałem mniej jak 30/40zł.

Dowiedz się czy nie ma u ciebie w czasie sezon zapotrzebowania do zbiorów lub ładowania zboża,owsa itp.

Przyznam się bez bicia że ostatnio sam zostałem poproszony o coś podobnego przez znajomego i za parę chwil pracy otrzymałem 50zł.

 

Chcieć to MÓC a MÓC to Chcieć

 

Tak naprawdę czasami peryferie czy wieś daje większe możliwości niż samo miasto jeśli potrafisz nakręcić sobie pracę

 

Uwierz mi że na rower zarobić się da a nie ma nic gorszego jak kupienie "nowego szrota"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...