Skocz do zawartości

[rower] Hexagon v4 2k9 vs składany Kross lvl a2


cu8er

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż poprzedni temat został usunięty za złą nazwe.

Skieruje jeszcze raz pytanie do was ;)

 

Co lepiej wziąć ? Nowego hexagona v4 2k9 za 891 zł czy ten rower na ramie krossa A2 http://www.allegro.pl/item707976403_21_extra_wyposazony_goral_na_ramie_kross_levela2.html za 834 z wliczoną przesyłką ?

 

Gdzie wg. was jest lepszy osprzęt i czy opłaca się brać tego składaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za Level A2 masz lepszy amortyzator i ramę a resztę z czasem można modyfikować i wymieniać.

Nie zgodzę sie z tym, XCT jest to amortyzator już dośc starej konstrukcji o skoku 75mm, natomiast w Hexagonie V4 2009 jest oferowany nowy model XCM 2009, styczności z nim nie miałem ale już sama nieco zmodyfikowana konstrukcja powinna być lepsza, jeżeli wybór by dotyczył Hexagona V4 2008 vs składak Lvl A2 to bym sie zastanowił, tak pod wzgledem amortyzatora celuję w hexa V4 2009. 2. Rama w Kross Lvl A2 na pewno będzie lepsza niż w hexagonie, również A2 ma mniejszą wagę niż Hexagon (ale różnica nie jest znaczna), manetki sa te same, przerzutki podobnej klasy (tył te same) kiedy rowery są zblizone do siebie powinna w wyborze pomoc tylko przymiarka na jednym i na drugim, mi osobiscie bardziej wizualnie widzi Hexagon V4 2009 (tego skladaczka mialem okazję widziec już w moim miescie A2) wybór i tak należy do Ciebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, nie wiedziałem że w tym levelu A2 jest tylko amortyzator o skoku 75mm, wiadomo lepszy by był skok 100mm

Na wydanie mam niestety tylko 900 zł.

 

Zaciekawiła mnie ta oferta na Allegro tylko właśnie nie wiem czy jest sens kupowania takiego składa gdy moge mieć tego Hexagona, do wczoraj gdy nie zobaczyłem tej aukcji to był mój wybór. Ehh już nie wiem co brać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też się zastanawiałem nad tą aukcją, tylko te Hamulce tarczowe ;) nie wiem czy jest sens pakowania się w to.

Wzrost 186 waga 69 kg. Myśle że 21'' by zła nie była.

Mam Hexagona co do hamulców możesz byc w 100% spokojny, wzrostu mam 192cm waga 82kg i mam ramę 19", 21" będzie ok, zależy kto jak lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje się potargować bo 940 niestety nie mam a trochę zależy mi na czasie.

Hmm tak sobie myślę czy faktycznie nie lepiej kupić tego Hexa v4 z gwarancją producenta i na odpowiedniej dla mnie ramie 19''. Ciekawe jak to jest z taką gwarancją na allegro.

 

I jeszcze takie pytanie czy ten wolnobieg w Hexsie nie odstrasza ?

 

No nic, przed chwila kupiłem jednak Hexagona v4 2009 na ramie 19''

Mam nadzieję że rower będzie służył ;)

 

Byłbym zapomniał, przecież tegoroczne hexagony odziedziczyły ramę po Levelu A2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...