Skocz do zawartości

[rower] ok. 3k -3,5k zl


magiczny

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

szukam roweru do dh/fr. czyli bardziej do jazdy po gorach, ale tez bedzie to moj normlany srodek transportu w miascie. z doswiadczenia wiem, ze najlepiej skladac niz kupowac calosc ze sklepu, wiec raczej taka opcje biore pod uwage. z drugiej jednak strony czytalem pare tematow i obawiam sie iz w tej kwocie, podanej w teamcie, moze byc trudno ze znalezieniem oplacalnego rozwiazania.

kasy mam powiedzmy... inaczej - zalezy mi na jak najlepszym stosunku cena/jakosc. 3 tysiaki mysle, ze sie zgromadzi, moze byc wiecej jak bedzie warto.

za niedlugo wyjezdzam w europe, ale wracam na poczatku wrzesnia i wtedy chcialbym dokonac zakupu - powinny byc obnizki, prawda?

 

co do samego roweru/ramy; mam 190/87, czyli raczej duzy ze mnie chlopak, wiec i rama nie moze byc filigranowa.

gdzie kupowac i czego szukac? allegro? warto isc w uzywki?

 

dziekuje bardzo z pomoc i prosze o wyrozumialosc : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to trochę za mało dutków by miec rower który da radę jeździć ostro w dół, jednocześnie nie upośledzając jazdy po mieście.

 

Zresztą typowe rowery fr/dh do jazdy po mieście sie najzwyczajniej nie nadaja i tyle.

 

Za 3000zł da się znaleźć najprostszy rower ze skokiem ok 150mm, przy czym trzba pamiętac, ze to będzie naprawdę entry level. Przy twojej posturze, może szybko ulec zużyciu, bo te najtańsze rowery sa dedykwane raczej dla dzieciaków chcących zacząc zabawe z grawitacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile proponowalbys zwiekszyc kwote?

ile kosztowalby optymlany, Twoim zdaniem, zestaw? z jakich skladalby sie czescie?

fundusz moge nagiac.

Tu masz dwa modele bardzo popularnego producenta. Pierwszy to FR, drugi to tzw Enduro, oba to podstawowe wersje wyposażenia.

http://www.giant-bicycles.com/pl-PL/bikes/mountain/3228/34528/

http://www.giant-bicycles.com/pl-PL/bikes/mountain/3229/34530/

 

Zastanów się czy potrzebujesz taki rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...