Skocz do zawartości

[buty] Specialized Sport MTB


Rzadzu

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, gdzie w Łodzi można dostać te buty? Ewentualnie inne buty tej firmy (najwyżej zamówię wysyłkowo) - rozmiarówka powinna być taka sama, prawda?

Jak na razie wygooglowałem 2, w których mogą się pojawić: Dynamo na Kilińskiego i sklep rowerowy na ul. Armii Krajowej 32.

 

One są kompatybilne z systemem Time ATAC? (przypuszczam, że tak. Ale wolę zapytać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda: w Dynamo jest naprawdę duży wybór butów (20-30 modeli. M.in. Shimano, Diadora, Specialized). Ze Specialized na 100% są Comp MTB (jest 43,5 i 42,5 o inne rozmiary nie pytałem), Sport MTB (największy rozmiar 42 mają chyba) i któreś za kostkę (nie przyglądałem się dokładnie ale to były chyba Defrostery). Sport MTB kosztowały chyba 299zł, Comp MTB 469zł. Diadora X-trail Carbon kosztowały coś koło 450zł - ale widzę, że na allegro wystawiają za 399... (43 i 44 są na sklepie - o innych mi nic nie wiadomo).

 

Na Armii Krajowej widziałem 1 parę butów (to jest taki mały osiedlowy sklepik) - Specialized Sport MTB 43 :P 299zł z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...