Skocz do zawartości

[rower] mbike fitnesspro


nona

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję uwag, znawców tematu, dlatego proszę o zerknięcie na osprzęt damki 'MBIKE fitnesspro' http://www.trybik.pl/go/_info/?id=912 i wyrażenie opinii czy warto [facet w sklepie zachwalał, ale wiadomo jak to sprzedawca]. Oraz ewentualnie czy w podobnej cenie, ewentualnie do 1600 zł znajdę coś lepszego (jednak idzie wyłącznie o damki, czyli wybór nie jest tak szeroki jak męskich) – w tym wypadku rozpatrywałam głównie Kellys'y (np. Omega,) – niestety w temacie jestem zielona, a ewentualne opinie, które zdołałam znaleźć dotyczyły modeli męskich. Aha plus pod uwagę na razie biorę zarówno rowery górskie, jak i crossowe, także będę wdzięczna za każde sugestie (również takie poza owym mbike i kellys’ami) :)

 

btw - zależy mi na rowerze bez żadnego diablenia się ze składaniem innych części, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję uwag, znawców tematu, dlatego proszę o zerknięcie na osprzęt damki 'MBIKE fitnesspro' http://www.trybik.pl/go/_info/?id=912 i wyrażenie opinii czy warto [facet w sklepie zachwalał, ale wiadomo jak to sprzedawca]. Oraz ewentualnie czy w podobnej cenie, ewentualnie do 1600 zł znajdę coś lepszego (jednak idzie wyłącznie o damki, czyli wybór nie jest tak szeroki jak męskich) – w tym wypadku rozpatrywałam głównie Kellys'y (np. Omega,) – niestety w temacie jestem zielona, a ewentualne opinie, które zdołałam znaleźć dotyczyły modeli męskich. Aha plus pod uwagę na razie biorę zarówno rowery górskie, jak i crossowe, także będę wdzięczna za każde sugestie (również takie poza owym mbike i kellys’ami) :)

 

btw - zależy mi na rowerze bez żadnego diablenia się ze składaniem innych części, itp

Test tego roweru jest w ostatnim numerze Bikeboard. Testowała Karolina Kozela :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna jeździ na takim od ponad dwóch miesięcy i po przejechaniu 500km nic się z nim niepokojącego nie dzieje. Ogólnie szukaliśmy roweru do 1400zł i ten jej najlepiej podpasował. Wagowo w sumie bez rewelacji (waży tyle samo co reszta), ale po przejechaniu się po terenie stwierdziła, że lekko jej się pedałuje i wygodnie siedzi (ale dopiero po wymianie na siodełko z Renegade 0.3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :)

jako kompletny laik, bardziej esteta najbardziej zainteresowałam się tymi dwoma pierwszymi meridy. :) chociaż dwa pozostałe też nieźle wyglądają.

niestety bikeboardu z testem tego mbike'a nie dorwałam mimo wizyty w kilku salonach prasowych, jak na złość.

btw a jeśli dodać tutaj do zestawienia np crossówkę kellysa omege, to jak to wygląda? [wciąż jeszcze waham się czy brać mtb czy crossówkę, mimo, że wiem, że faktycznie jeśli chodzi o zastosowanie to lepsza byłaby crossówka]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te mtb mam na uwadze, ale pozwolę sobie jednak ponownie zapytać, z nadzieją na odp :icon_mrgreen:, czy możecie polecić jakieś rowery damskie crossowe? [z męskich na podstawie forum coś bym wybrała, ale damki to inna bajka niestety]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, w pierwszym rama jest nieco..męska [w takim wypadku to mogę patrzeć i typowo męskie]

afly chyba do śmierci wdzięczna pozostanę :)

[plus dostanę szału, bo stwierdzam, że męskie są dużo ładniejsze, a damki to ohydy- nie wszystkie, i niby nie liczy się wygląd, no ale.. :D]

dzięki raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...