Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć ma się wypogodzić ;)

 

jeżdżąc codziennie na trasie Powsin Okrzeszyn potem nad Wisłą do Konstancina prawie zawsze po drodze spotykam jakiegoś kolarza a nawet raz kolarkę, fajnie by było jeździć razem, Ktoś jeździ koło 16 w dni powszednie na tej trasie? Może by się spotykać o 16 tu

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.10073,52.11830?l=d3890cfc72fe3085

 

Gdzie i o której są w warszawie ustawki na szosę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie mam żadnej konkretnej trasy, bardziej bym powiedział ze się dostosuję do reszty B) Natomiast jeśli masz objeżdżony MPK to bardzo chętnie bym tam uderzył - niby blisko a nigdy tam nie byłem i kompletnie nie wiem jak się tam poruszać. Jeśli chodzi o płaską trasę, żeby tylko pokręcić również może być - prawie miesiąc nie jeździłem i chętnie po prostu się poruszam, wtedy proponuję ruszyć w kierunku Powsina i może dalej Góry Kalwarii (płasko, równo i raczej bez błota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie mam żadnej konkretnej trasy, bardziej bym powiedział ze się dostosuję do reszty B) Natomiast jeśli masz objeżdżony MPK to bardzo chętnie bym tam uderzył - niby blisko a nigdy tam nie byłem i kompletnie nie wiem jak się tam poruszać. Jeśli chodzi o płaską trasę, żeby tylko pokręcić również może być - prawie miesiąc nie jeździłem i chętnie po prostu się poruszam, wtedy proponuję ruszyć w kierunku Powsina i może dalej Góry Kalwarii (płasko, równo i raczej bez błota).

 

Zobaczymy jaka bedzie aura.na razie grochow w deszczu)-:Niestety Mpk nie jest moja mocna strona.Chyba jutro najrozsadniej jest pojezdzic wlasnie po plaskim. Mozemy sie gdzies w wstepnie umowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...