Skocz do zawartości
  • 0

NS Holy


Gość stanik93

Pytanie

Gość stanik93

Witam!

 

Chcialbym dowiedziec sie co sadzicie o NS Holy. Zastanawiam sie nad jego kupnem, lecz mysle czy bedzie odpowiedni dla mnie rozmiar jego kol, oraz czy dobrze bedzie sie na nim jezdzilo jak na amatora:) Ewentualnie powiedzcie co nowego moge kupic do 2200zl;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Toby [94']

Nie za bardzo polecam NS Holy :) , bo rowerek tylko do flatlandu i streetu, taki przerośnięty BMX (spójrz na jego chwyty). Biorąc pod uwagę że jesteś amatorem Holy byłoby dla Ciebie dobrym rozwiązaniem GDYBY NIE TO ŻE na allegro możesz znaleźć tzw. PRODigy Bike, tańszy a lepszy (kosztuje jedyne 1 599 zł!! :) ). Wszystkie te rowery to nówki! Ma amor duro (holy ma sztywny widelec), oparty jest na ramie prodigy 9,81... IDEALNY ROWER DLA AMATORA a jeśli byś już się paru rzeczy nauczył (mając NS Holy) a np. chciałbyś z kumplami lecieć na dirta.. to byś nie musiał zmieniać roweru tylko (w prodigy) zmienić tam bodajże kierownice, mostek i piasty I CHŁOPIE JUŻ JESTEŚ NA KAZOORZE...

 

To tyle ode mnie ma nadzieję że (jeśli jeszcze w ogóle zaglądasz na to forum) Ci

pomogłem . Z poważaniem,

Toby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowego NS'a Holy 1 2011 za 2090zł niecałe 3 tyg. temu i jestem z niego zadowolony. Sam miałem dylemat czy brać 24" czy 26" ale wziąłem koła 24" i wg. mnie tak jest dobrze. Jeździ i skacze się na nim dobrze, przełożenie dobrane nie najgorzej, ale on jest do skakania i jeśli chcesz jeździć na nim to szybko się zmęczysz i zniechęcisz :D lepiej kup MTB xD Co do sztywnego widelca, wg. mnie lepsze wyczucie roweru jeśli chcesz latać w street/trialu. Ale próbowałem już hopać w dircie i nadgarstki sie na mnie obraziły. Dobierz rower do jego przeznaczenia a koła... trudna sprawa ;D Zależy od preferencji ridera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...