Skocz do zawartości

[rower] Wybór Cross'a do 1200 PLN


marekpacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od razu uprzedzam, ze takiego tematu szukałem i albo są bardzo stare, albo mają wyższą granice cenową - a ja niestety jestem czlowiekiem mlodym i stalych dochodów nie mam, wiec granica to 1200 pln'ów.

 

Zdecydowałem sie na Cross'a, bo mam zamiar jezdzic głownie po drogach asfaltowych (90%).. Nie chce typowej szosówki, bo takiej zapewne nie dostane i pozycja jazdy byłaby chyba dla mnie męcząca.

 

Ale do rzeczy. Troche juz szukałem i pytałem i... wybrałem kilka modeli.

- Author Classic

- Merida 5-V 2009

- Kross Crow

- kolarka Kross Venom Enyo 2007

- Merida Crossway 5-V 2008

- Merida Crossway 10-V 2008

- Author Horizon'09

- Kelly's Coach 2009

 

Dodam, ze wolałbym rower z amorkiem. Może doradzicie jakąś alternatywe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupno roweru odłożyłem o miesiąc i potaniały troche rowery. Z propozycji podanych wczesniej na chwilę obecną znalazłem:

- Kelly's Coach 1040 PLN

Podoba mi się bo jest lekki (ok.13 kg) i dość ładny wizualnie.

- Author Horizon 1070 PLN

Moge powiedzieć to samo co i przy Kelly'sie. Początkowo podałem dwie propozycje z Author'ów: Horizona i Classica. Teraz bedę raczej tego modelu (jest tanszy)

 

Bardzo byłbym wdzieczny gdyby ktoś mi doradził, który wybrac i dlaczego (ewentualnie inny) i czy rowery które 'zalinkowałem' nie są podejrzanie tanie. :whistling:

 

P.S. Kolega doradzał mi Kross Crow.

 

Dodam jeszcze, ze chodzi mi głównie o napęd (lekkość i szybkość jazdy na trasach asfaltowych). Amor nie bedzie katowany, wiec moze byc jaki bądź (oczywiscie dobry nie zaszkodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...