Skocz do zawartości

[McDonald] Mc Drive nie dla rowerzystow ?


Rekomendowane odpowiedzi

Taa, tych co nie wiedzą skąd biorą mięso do MacDonalda czy innego KFC odsyłam do - Włatców móch odc.55 ...

DAMIAN24

kurde mówią/piszą, że od tego się tyje więc jem ile się da a tu nic... schudłem ostatnio 4kg więc te żarło chyba nie jest takie złe

A nie masz czasem nadczynności tarczycy ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tych co nie wiedzą skąd biorą mięso do MacDonalda czy innego KFC odsyłam do - Włatców móch odc.55 ...

 

A nie masz czasem nadczynności tarczycy ? ...

 

Nie Rulez nie mam :) a co do władców much to oglądałem ten odcinek i całkiem dobry, szkoda tylko, że mało zgodny z prawdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ten film oglądałeś, bo ja pisałem o Włatcach móch ... swiją drogą ciekawe ile jest "mięsa w mięsie" w takim burgerze - ze 20% ?

 

PS

Jeśli jesz i chudniesz to jednak ta chemia Ci szkodzi, no chyba że jesz tylko surówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o czym piszesz, ten odcinek co ludzi mieli na dole (w chłodni?)i co hmm.. chłopcy niby na bulimie chorowali w oczach pielęgniarki :D

jem i fast foody i dużo słodkiego i ogólnie dużo wszystkiego, może to po prostu styl życia, że nie mogę przytyć ;)

a mięsa w mięsie jak piszą 100% wieprzowiny np. :icon_mrgreen: , a w KFC to lepiej tego kurczaka przyrządzają niż w niektórych restauracjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...