Skocz do zawartości

[rower] Freestyle MTB - 2000zł


Rudyg

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym wszystkich powitać bo jestem tu nowy.

Przechodząc do sprawy roweru - jakiś rok temu zacząłem bawić się w Freestyle.

Wiedziałem że mój rower zupełnie się do tego nie nadaje ( Makro power ;p - ciężki, z amorami, głupia rama - w dodatku już wtedy 3 lata stary ... nie wiem jakim cudem ale się trzymał ! ) ale robiłem to dla siebie, aby coś osiągnąć i mieć jakieś hobby.

Nad nowym rowerem nawet się nie zastanawiałem bo na pierwszym planie stawiałem kupno motoru ( z pozytywnym skutkiem :} ).

Ale teraz, gdy coraz więcej mi wychodzi, a w dodatku na wakacje mam możliwość zarobienia kasy, przyszło mi do głowy kupno nowego roweru.

Tylko że sprawa wygląda tak: od razu postanowiłem rozglądać się za Freestyle'ami no ale musi mi też służyć do normalnej jazdy ( jakieś wypady z kumplami itd. ).

BMX jakoś odpadł od początku... jestem wysoki więc myślę że 26" będzie dla mnie choć trochę lepsze ;P

 

Wymagania:

Kwota - 2000zł

26" koła

Posiadający przerzutki

Najlepiej na V-brakeach

Najlepiej bez amortyzacji

 

Z tego co się rozglądałem to:

Author EXE a.m.

Author A-Gang a.m.

 

Tylko że w obu tych rowerach coś nie spełnia do końca moich kryteriów ;P

Czy są jeszcze jakieś inne tego typu rowery ? Wiem że są inne wersje modelu EXE ale nie mają przerzutek.

Jeśli nie ma innych to który będzie lepszy ? Czy mam się obawiać tarczówek, czy nie są takie "straszne" ?

A-Gang jest trochę większy więc czy będzie się nadawał do późniejszych ( bardziej zaawansowanych ) skoków ?

 

Wiem, że jestem wymagający i mam wiele pytań ale liczę na waszą pomoc :D

Z góry dziękuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...