Skocz do zawartości

Wspólne pedałowanie-Olsztyn


izabelka5570

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję ustawkę na jutro tj. niedzielę. Godzina ok 14. Trasa do dogadania. Co do formy to jakiejś nadzwyczajnej nie trzeba mieć;)Tak jak napisał Honor: "trasy do ok. 60km... Średnie prędkości do ok. 18-19km/h. Drogi asfaltowe, utwardzone szutry.."

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustawkę na jutro tj. niedzielę. Godzina ok 14. Trasa do dogadania. Co do formy to jakiejś nadzwyczajnej nie trzeba mieć;)Tak jak napisał Honor: "trasy do ok. 60km... Średnie prędkości do ok. 18-19km/h. Drogi asfaltowe, utwardzone szutry.."

Pozdro

 

 

 

Ja jestem chętny! Szkoda, że od razu nie podałeś miejsca spotkania. Ale jakbyś jeszcze dziś (lub jutro rano) tu zajrzał, to byłbym wdzięczny za informacje. Może być tu na forum, albo na GG (8390694).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może jutro? Start powiedzmy 10:30 spod Shella na Wilczyńskiego. Można by się przejechać do opuszczonego magazynu czy czegoś w tym stylu za jeziorem Ustrych. Trasa łącznie do 40 km (można w razie czego zahaczyć o inne punkty i tym samym wydłużyć), można jechać albo asfaltami albo bardziej wyboistymi ścieżkami, preferowałbym 1 opcję, ale wszystko jest do uzgodnienia.

Ewentualnie można zrobić wersję popołudniową i wystartować powiedzmy o 16 czy 16:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jutro? Start powiedzmy 10:30 spod Shella na Wilczyńskiego. Można by się przejechać do opuszczonego magazynu czy czegoś w tym stylu za jeziorem Ustrych. Trasa łącznie do 40 km (można w razie czego zahaczyć o inne punkty i tym samym wydłużyć), można jechać albo asfaltami albo bardziej wyboistymi ścieżkami, preferowałbym 1 opcję, ale wszystko jest do uzgodnienia.

Ewentualnie można zrobić wersję popołudniową i wystartować powiedzmy o 16 czy 16:30.

Może nie planujmy wypadów z dnia na dzień, bo nie każdy czyta codziennie te forum, ale ogólnie to pomysł mi się podoba i z chęcią skorzystam następnym razem. Proponuje do kontaktu swoje gg 5690370 tam jestem codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto jednak częściej sprawdzać forum albo użyć opcji "obserwuj temat" u góry strony (wysyła maila z powiadomieniem o nowej odp)? :) Ciężko planować coś z większym wyprzedzeniem, szczególnie jeśli pogoda jest niepewna tak jak w tegoroczną majówkę. Poza tym pisząc na forum każdy ma możliwość zobaczenia np. ile osób jedzie, można wspólnie wprowadzić jakieś modyfikacje trasy - gg nie daje takiej możliwości. Niestety jeśli o mnie chodzi to dodatkowym utrudnieniem we wcześniejszym planowaniu jest to, że na codzień studiuję w innym mieście, a decyzja o przyjeździe często jest spontaniczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam podobny problem co większość tu obecnych - większość znajomych mimo posiadania rowerów zamula i ma kondycję emeryta. Dopiero dziś pomyślałem żeby poszukać jakiegoś forum żeby znaleźć jakichś kompanów. Ogólnie jeżdżę moim komunijnym , 13-letnim, ale za to niezniszczalnym rometem w okolicach Bartąga, Klewek, Lasów gm. Purda itd. gdyż samemu robić całodniowe trasy trąca mizantropią. Jako że niedługo bronię licencjat , będę miał multum czasu na jakieś trasy, może być i pod 100km (ale odpowiednio rozłożone :) ). Moje gg: 2086863 - widzę że jest paru aktywnych użytkowników w tym temacie więc liczę na jakiś odzew. Może w ten weekend?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam mam pytanie czy ustawia się u was jakaś stała grupka MTB bo prawdopodobnie od połowy miesiąca będę mieszkał i pracował w waszym mieście i chciał bym potrenować. Jeśli ktoś chciał by wiedzieć jakie traski to powiem tak co drugi dzień roboczy około 70km sobota/niedziela mniej ale ćwiczenie samych podjazdów i zjazdów lub wyjazd na około 100km. jak ktoś jest chętny to niech pisze a ja się także wpisze:p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak widać w statystykach nie używam i już go nie mam ale planuje zakup nowego teraz mam nowe mtb które jest zarazie w fazie przekładania części i wymiany na lepszy. ale jak będzie tępo 32km/h na asfalcie przez 100km to powinienem dać radę i na mtb tylko sliki wezmę :icon_lol: chodź nie ukrywam że puki się da wolał bym poznać wasze trasy MTB-XC gdyż nie wykluczam iż będę brał udział w jakichś zawodach na waszym terenie organizowanych w sezonie 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że to ja będę miał większy problem z utrzymaniem tempa. :icon_lol: To mój pierwszy sezon i na szosówce osiągam średnią trochę powyżej 30km/h na dystansie 60km, dopiero w tym miesiącu przejechałem pierwszą 100km trasę.

W terenie jeżdżę bardzo rzadko, typowo rekreacyjnie. Stary góral na slickach nie nadaje się do tego, więc w sprawach MTB nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę nic nie robię, także chętnie przejadę się po szosie. Ciekawe tylko czy pogoda dopisze, według serwisu pogodynka.pl ma być chłodno, choć słonecznie. Chętny?

mi pasuje może wiesz kto by jeszcze był chętny bo im nas będzie więcej tym fajniej.

a gdzie chcesz się spotkać ja mieszkam na brzezinach ale myślę że trafie gdzie będzie trzeba.

a jaki dystans chcesz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...