Skocz do zawartości

[rower] rower do freeridu


Sagit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich biggrin.gif !

 

mam do was pare pytan ale nie chcialem zakladac 5 tematow wiec wszystko napisze tutaj

 

Jezdze freeridowo od zeszlego roku( hopy, dropy i taki Dh po lesie ). Nadszedl czas zeby wymienic rower . i tutaj pojawiaja sie pytania(na rower mam ok 3k) :

 

1. Skladac czy kupic rower gotowy?

2. jesli kupic to mam pare na oku : Ns bikes core 2 i 3 , kross fr1, KTM el pasco ,ale prosze tez o wasze propozycje.

3. mam tez szanse sprowadzic rower ze stanow : myslalem o jakims iron horsie albo marinie wiec prosze o podanie modeli ktore sa bardzo fajne a w polsce prawie niedostepne .

4. Jesli bym chcial skladac rower to prosze o pomoc w wyborze czesci : rama : dartmoor two 4 players lub prodigy johnny bravo , amor: marzocchi drop off ( tu prosze o propozycje) reszta to raczej dartmoora ale jestem otwarty na propozycje

5. czy jak dla mnie lepszy bedzie rower full( jakis ze stanow) czy sztywniak ?

 

 

Za odpowiedzi wielkie dzieki biggrin.gif

 

 

ps. Watek stworzylem jeszcze raz tylko ze teraz wedlug zasad forum . przepraszam za poprzedni temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam podobny problem co ty kolego. W zime zakupiłem northteca blade 2 i doszedłem do wnisku że zakochałem się w FR. Dlatego kupuje do roweru rama od signa fr (ponoć pancerna, koledzy 3 metrowe dropy walą jak świry i chodzi jak nówka), koła planuje na allegro coś pod q20 na double trackach a amortyztor poczekam jak duro sie rozleci to jakaś 2 półeczka typu juniorek (w drop offy nie ma sensu sie pchać z tego co slyszałem, bo junior dużo wytryzmalszy jednak cięższy) więc musisz sam zadecydować jeśli jednak hardtail to radził bym pitbulka lub cora :) ew. Bitch <3

Pozdrowienia. Kosmal

 

Ps. Rama johny brawo to dirtowo/ streetowa rama do widelców ze skokiem max 130mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...