Skocz do zawartości

[rower] Giant Yukon 2009


krzysiek93

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Co sadzicie o tym rowerku? Czy warto jest go wybrac? Jezdze zazwyczaj po asfalcie, ale czasami zjezdzam do lasu troche pojezdzic:) Nie znam sie zbytnio na rowerach dlatego prosze o pomoc. Byc moze w tej cenie znajdzie sie cos jeszcze lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam kupic sobie taki oto rower na ramie Giant Yukon. Zamierzam nim jezdzic rekreacyjnie po normalnych drogach, lecz czasem chcial bym nim wyskoczyc posmigac szybciej do lasu. Nadawal by sie on? Jezeli nie to prosil bym o podanie co by sie nadawalo do takiej jazdy.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja posiadam gianta yukona z 2008 i fakt jest taki że już połowę osprzętu wymieniłem, zostały mi do wymiany koła i napęd który i tak już modyfikowałem, z oryginału ramę zostawiam tylko, ale fakt jest taki że jeżdżę dużo XC więc wymagam trochę od roweru, ale jeżeli jeździ się czysto rekreacyjnie to rowerek nie jest taki zły, mam tu na myśli wersje "sklepową" tylko radze zmienić opony na coś o mniejszych oporach toczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie też mam problem z tym rowerem:/

I zastanawiam się między yukonem a levelem, pomożecie? Więc tak osprzęt co jakiś czas będe wymieniał na lepszy więc nie musi być taki wypasiony ALE! Rama musi być bardzo dobra i lekka oraz amorek musi być dobry ponieważ tego raczej nie będe zmieniał. I pytanko lepszy jest dart 3 czy suntour xcr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...